UUDISED

VIDEO: Berit Kiik, mis on Sinu lemmikharjutus?

22. oktoober 2014

Sparta tantsutreener Berit Kiik peab oma lemmikharjutuseks toenglamangus kõndi. Vaata, kuidas see välja näeb ning proovi ise kodus järele.

Sparta jõusaali avaetapi võitsid Aigar Arusaar ja Monika Saar

22. oktoober 2014

Kõigile treenijatele mõeldud Sparta jõusaali liiga avaetapil võisteldi padrunikasti hoidmises. Meeste sitkeim oli Aigar Arusaar ja naistest võidutses Monika Saar.

Spartalane Rainer Palm krooniti Eesti juunioride meistriks kulturismis

20. oktoober 2014

18. oktoobril toimusid Salme Kultuurikeskuses 46. Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis, kus parima spartalasena võitis juunioride kulturismiklassis Rainer Palm esikoha.

Noorte jõusaalitreeningud koguvad populaarsust

16. oktoober 2014

Spartas on järjest populaarsemaks muutumas noorte jõusaali treeningud, mida juhendab personaaltreener Indrek Verro.

VIDEO: Evelin Talts, mis on sinu lemmikharjutus?

15. oktoober 2014

Sparta rühmatreener Evelin Tants kinnitab, et talle meeldib esitada endale väljakutseid ning ta peab oma lemmikharjutuseks suhteliselt nõudlikku toenglamangus käte ja jalgade tõstmist.

TEATED

Spartas toimub FX-kavade koolitus

16. oktoober 2014

Soovid saada FX-treeneriks? Siis tule Spartas 20.-23. novembril toimuvale FX-koolitusele, mida juhib Fitness FX-i koolitaja Michael Betts.

Sparta jõusaali liiga toob ka tänavu treeningutesse vaheldust

01. oktoober 2014

16. oktoobril  käivitub ka tänavu Sparta jõusaalis terve talve vältav võistlussari, et selgitada välja jõusaali kuningas ja kuninganna. Avaalaks on padrunikasti hoidmine sirgetel kätel.

23. oktoobril toimuvad kardioalal eripuhastustööd

21. oktoober 2014
Seoses eripuhastustöödega on jõusaali kardioala suletud 23.oktoobril kell 8:00-17:00. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

NÕUANDED

Marek Morozovi nõuanne: Kuidas toituda enne ja pärast treeningut?

12. mai 2014

"Toit ja piisav vedeliku tarbimine enne treeningut, treeningu ajal ja pärast seda tagab parema ettevalmistuse ja sooritusvõime aitab vähendada väsimuse teket," annab nõu meie personaaltreener Marek Morozov.

VIDEO: Kuidas treenida kodus koos beebiga?

08. mai 2014

Meie rühmatreeningute peatreener Janika Koch-Mäe annab beebide emadele/isadele hüva nõu, kuidas teha trenni koos oma silmatera(de)ga.