10. juun
Esmaspäev
11. juun
Teisipäev
12. juun
Kolmapäev
13. juun
Neljapäev
14. juun
Reede
15. juun
Laupäev
16. juun
Pühapäev
700
Jõusaali ABC
10:00 - 11:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
YogaFunc
11:00 - 11:55
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
SpartaSkill
12:00 - 12:55
SpartaSkill
Treener: Eiko Toom
Saal:
KST
12:00 - 12:55
KST
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Indrek Otsus
Saal: Jõusaal 2
DanceMix
17:00 - 17:55
DanceMix
Treener: Evelin Talts
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Jõusaali ABC
17:30 - 18:30
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Poks
18:00 - 19:30
Poks
Treener: Arman Nahapetjan
Saal:
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
SeljaEri
18:00 - 18:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
ÜKE
18:00 - 19:00
ÜKE
Treener: Reigo Adamson
Saal: Jõusaal 2
AbsExpress
18:30 - 19:00
AbsExpress
Treener: Signe Vent
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
Step&Abs
11:00 - 11:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
bodyArt
11:00 - 11:55
bodyArt
Treener: Signe Vent
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Siim Kelner
Saal: Jõusaal 2
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
FunctionalBody
18:00 - 18:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Buijnkan
20:00 - 22:00
Buijnkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
YogaFunc
07:30 - 08:20
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Kristel Moorus
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 11:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Moorus
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Indrek Otsus
Saal: Jõusaal 2
KST
17:00 - 17:55
KST
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Pilates
17:30 - 18:25
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Jõusaali ABC
17:30 - 18:30
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
ÜKE
18:00 - 19:00
ÜKE
Treener: Reigo Adamson
Saal: Jõusaal 2
Poks
18:00 - 19:30
Poks
Treener: Arman Nahapetjan
Saal:
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
YogaFunc
18:30 - 19:25
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
Sparta Intervall
19:00 - 19:55
Sparta Intervall
Treener: Signe Vent
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
Sparta Pump
07:30 - 08:15
Sparta Pump
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 11:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Siim Kelner
Saal: Jõusaal 2
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
Pilates Feels
17:00 - 17:55
Pilates Feels
Treener: Maris Kajari
Saal:
Jooksugrupi treening
17:30 - 19:00
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
Step&Abs
18:00 - 18:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
YogaFunc
18:00 - 18:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Suusagrupi treener
18:00 - 19:30
Suusagrupi treener
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Buijnkan
19:00 - 21:00
Buijnkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Maris Kajari
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener:
Saal:
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 3
Sparta Pump
10:00 - 10:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
KST
11:00 - 11:55
KST
Treener: Signe Vent
Saal:
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Pilates
17:00 - 17:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Dünaamiline venitus
19:00 - 19:55
Dünaamiline venitus
Treener: Signe Vent
Saal:
Buijnkan
19:00 - 21:00
Buijnkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Tundi erandkorras ei toimu.
Vabad kohad puuduvad
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SpartaSkill
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte jõusaalitreening
Treener Indrek Otsus
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
DanceMix
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras DanceMix!
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Poks
Treener Arman Nahapetjan
Saal
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Käik-imitatsioon algusega Glehni lossi treppide juurest.
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
ÜKE
Treener Reigo Adamson
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 18:30 - 19:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 10.06.2024
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 11.06.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
bodyArt
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 11.06.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte jõusaalitreening
Treener Siim Kelner
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 11.06.2024
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 11.06.2024
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 11.06.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 11.06.2024
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (fartlek) 50 min + venitusharjutused ja harjutused kerelihastele Sparta Spordiklubis. Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus (jõukohane kõigile). Treenerid Ahto ja Toomas
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 11.06.2024
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit, algusega Spartast. Künklikul ja lainelistel metsateedel sõitmine Männiku kandis.
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 11.06.2024
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Buijnkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 11.06.2024
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte jõusaalitreening
Treener Indrek Otsus
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
KST
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
ÜKE
Treener Reigo Adamson
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
Poks
Treener Arman Nahapetjan
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Intervall
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 12.06.2024
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 8
Vabad kohad puuduvad
Sparta Pump
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 13.06.2024
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 13.06.2024
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 13.06.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 13.06.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte jõusaalitreening
Treener Siim Kelner
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 13.06.2024
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 13.06.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates Feels
Treener Maris Kajari
Saal
Kuupäev 13.06.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 13.06.2024
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks 15-30 min. Soojendusvõimlemine kell 18:00 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 13.06.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 13.06.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treener
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 13.06.2024
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine , algusega Tähetorni parklast.
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 13.06.2024
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Buijnkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 13.06.2024
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Maris Kajari
Saal
Kuupäev 14.06.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 14.06.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 14.06.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 14.06.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener
Saal
Kuupäev 14.06.2024
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Treeningut ei toimu!
Vabad kohad puuduvad
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 3
Kuupäev 15.06.2024
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit, algusega Spartast. Treenerita rattasõidu treening. Pikem sõit kruusa ja metsa teedel.
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 15.06.2024
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 15.06.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 16.06.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 16.06.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 16.06.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 16.06.2024
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Buijnkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 16.06.2024
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud