01. aug
Esmaspäev
02. aug
Teisipäev
03. aug
Kolmapäev
04. aug
Neljapäev
05. aug
Reede
06. aug
Laupäev
07. aug
Pühapäev
700
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
KST
11:00 - 11:55
KST
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
SpartaSkill
12:00 - 12:55
SpartaSkill
Treener: Eiko Toom
Saal:
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
DanceMix
17:00 - 17:55
DanceMix
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Poks
18:00 - 19:30
Poks
Treener: Arman Nahapetjan
Saal:
SeljaEri
18:00 - 18:55
SeljaEri
Treener: Evelin Talts
Saal:
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 5
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Signe Vent
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta ÜKE
19:30 - 20:30
Sparta ÜKE
Treener: Fjodor Dunik
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta PumpExspress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExspress
Treener: Signe Vent
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 11:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
10:00 - 10:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
bodyArt
11:00 - 11:55
bodyArt
Treener: Signe Vent
Saal:
Step&Abs
11:00 - 11:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Jõutõstmine
16:00 - 18:00
Jõutõstmine
Treener: Tõnis Holmberg
Saal:
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
deepWork
17:00 - 17:55
deepWork
Treener: Signe Vent
Saal:
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
FunctionalBody
18:00 - 18:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
Poks
18:00 - 19:00
Poks
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
Jõusaali ABC
18:00 - 19:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
19:00 - 19:55
Jooksugrupi treening
Treener:
Saal:
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
YogaFunc
07:30 - 08:20
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
BodyIntervall
17:00 - 17:55
BodyIntervall
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
PilatesFlow
17:30 - 18:25
PilatesFlow
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta ÜKE
17:30 - 18:30
Sparta ÜKE
Treener: Siim Kelner
Saal: Jõusaal 2
Poks
18:00 - 19:30
Poks
Treener: Arman Nahapetjan
Saal:
Jooksutreening
18:00 - 19:30
Jooksutreening
Treener: Marius Unt
Saal: Välitreening 2
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
YogaFunc
18:30 - 19:25
YogaFunc
Treener: Piret Roosileht
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
SixPack
19:30 - 20:00
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
07:30 - 08:15
Sparta Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 11:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Jooksugrupi treening
10:00 - 11:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Sparta Pump
10:00 - 10:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Pilates
11:00 - 11:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal:
FunctionalBody
11:00 - 11:55
FunctionalBody
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener:
Saal:
YogaFunc
17:30 - 18:25
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
MyRide
17:30 - 18:25
MyRide
Treener:
Saal:
Jooksugrupi treening
17:30 - 19:00
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
Jõusaali ABC
18:00 - 19:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: külalistreener
Saal: Välitreening 5
Step&Abs
18:00 - 18:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 4
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Poks
18:00 - 19:00
Poks
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Bujinkan
19:00 - 20:55
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Yin jooga
10:00 - 10:55
Yin jooga
Treener: Piret Roosileht
Saal:
Sparta Pump
10:00 - 10:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
KST
11:00 - 11:55
KST
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Jooksugrupi treening
11:00 - 13:00
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Dünaamiline venitus
19:00 - 19:55
Dünaamiline venitus
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Bujinkan
19:00 - 20:55
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SpartaSkill
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
DanceMix
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras DanceMix!
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poks
Treener Arman Nahapetjan
Saal
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 5
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine, algusega Tähetorni parklast.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
AbsExpress
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta ÜKE
Treener Fjodor Dunik
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 19:30 - 20:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 01.08.2022
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta PumpExspress
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
bodyArt
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõutõstmine
Treener Tõnis Holmberg
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 16:00 - 18:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
deepWork
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit, algusega Spartast. Sõit Kakumäe radadele ja tagasi.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poks
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (fartlek) 50 min + venitusharjutused ja harjutused kerelihastele Sparta Spordiklubis. Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus (jõukohane kõigile).
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 02.08.2022
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
BodyIntervall
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta ÜKE
Treener Siim Kelner
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poks
Treener Arman Nahapetjan
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksutreening
Treener Marius Unt
Saal Välitreening 2
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused, kiirusharjutused. Kogunemine kell 18:00 Järve metsa Merko poolses osas.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Piret Roosileht
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SixPack
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 19:30 - 20:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 03.08.2022
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 10:00 - 11:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Päevane jooksutreening Järve metsas. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 10:30 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
TotalBody
Treener
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Treening jääb erandkorras ära!
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide
Treener
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras MyRide.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 18:00 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Suusagrupi treening
Treener külalistreener
Saal Välitreening 5
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Imitatsioonitreening, algusega Tähetorni tn. parklast.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 4
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 18:30 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maanteesõit, algusega Spartast. Sõidame Vääna poole. Harjutused - ühe jalaga sõit.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poks
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 19:00 - 20:55
Kestvus 115 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Treening jääb ära!
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 04.08.2022
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 05.08.2022
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 05.08.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 05.08.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 05.08.2022
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 05.08.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 05.08.2022
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 05.08.2022
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Yin jooga
Treener Piret Roosileht
Saal
Kuupäev 06.08.2022
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 06.08.2022
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 06.08.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 06.08.2022
Aeg 11:00 - 13:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Pikk jooks Harku metsas (kogunemine Tähetorni tänava ääres parklas).
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 07.08.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 07.08.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Dünaamiline venitus
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 07.08.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 07.08.2022
Aeg 19:00 - 20:55
Kestvus 115 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Treeningut ei toimu!
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.