Saalihoki sõnumid

Sparta saalihokipoisid saavutasid U-13 klassis tubli teise koha

12:25 23. veebruar 2012

Sparta poisid saavutasid Fatpipe Eesti meistrivõistlustel U-13 vanuseklassis teise koha. Finaalis jäädi alla Jõgeva Selver/Tähe meeskonnale 0:2.

Sparta spordiseltsi poiste jaoks algas hooaeg edukalt, kui põhjagrupis saavutati 1.koht. "See andis ka playoffides meile parema asetuse," selgitas treener Tõnu Savi.

Poolfinaalis alistati Jäneda SK 2 : 1. "Mäng oli alguses konarlik, kuid teisel poolajal saadi mäng käima ning võeti vajalik võit," kommenteeris Savi.

Finaalis kohtuti Jõgeva SK Selver Tähega. "Kohtumine oli pingeline kuni lõpuminutiteni ning vastu tuli võtta napp kaotus 0 : 2 (esimene poolaeg 0 : 0). "Sellest hoolimata on hõbemedalid poiste jaoks hea tulemus ning annab poistele indu uuteks saavutusteks," rõõmustas Savi.

Sparta Spordiseltsi võistkonnast tunnustati lõppenud hooajal kahte mängijat:
Põhjagrupi resultatiivsem - Sten Ritson, 33p(18+15).
Parim väravavaht - Stenver Savi
Võistkonnas mängisid: Andre Linde, Mario Linde, Stenever Savi, Robin Savi, Andrei Polovnikov, Jarl Gustsin, Kevin Poom, German Balasov, Rigmor Vahtramägi, Raigo Ülo Meigo, Renno Sepp,Rupert Pirson, Reemus Tõniste.
Treenerid Märt Eerme ja Tõnu Savi

Sparta nooremad poisid, U-11 vanuseklassis alustavad oma meistrivõistlusi 29. veebruaril.