Saalihoki sõnumid

Sparta saalihokinaiskond sillutas tee Eesti meistriliiga finaali

14:37 25. märts 2013

Sparta saalihokinaiskond kindlustas endale koha meistriliiga finaalis, alistades kahe võiduni mängitud poolfinaalseerias EMÜ SK naiskonna 4:0, 3:5 ja 5:0.

Laupäeval võideti võõrsil mängides EMÜ SK naiskonda 3:5, Sparta naiskonna mängu parim Kati Kütisaar. Mängu pildigalerii - EMÜ SK vs Sparta 3:5

Manager Liina Jõgisu hinnangul polnud pühapäevase mängus vastasel enam midagi kaotada ning alustati oluliselt agressiivsemalt, kui kahes esimeses mängus. "Esime kolmandik lõppeski seisul 0:0 Teisel kolmandikul lõid spartalased üheksa minuti jooksul neli väravat ja seda edu enam käest ei antudki. Katrin Saare vormistas kübaratrikiga mängu viimasel kolmandikul lõppseisuks 5:0. Sparta naiskonna mängu parim Katrin Kivirand," ütles Jõgisu. Mängu pildigalerii - Sparta vs EMÜ SK 5:0

Finaalivastast oodatakse teisest poolfinaalpaarist Saku Fortuna - Jõgeva SK Selver / Tähe, kus seeriat juhib Saku Fortuna 2:0.

Sparta team Automaailma meeskond asus poolfinaalseeriat 2:1 juhtima, alistades võõrsil mängides ülipõnevas ning tempokas mängus TTÜ / Team Exeli 9:11. Sparta team Automaailma mängu parim kübaratariki teinud ning kolm resultatiivset söötu andnud Aleksandr Zutsenja. Hat-tricki vormistas ka naiskonna treener Paul Piik, lisades oma kontole ka neli resultatiivset söötu.

Poolfinaalseeria jätkub 31. märtsil kell 16:00 Kristiine Spordihallis!

Meeste saalihoki PAF Meistriliiga poolfinaalseerias Sparta team Automaailm I - TTÜ/team on mängude seis on hetkel 2 : 1. Viimase, Sparta 11:9 võiduga lõppenud kohtumise parimaks mängijaks tunnistati Aleksander Zutsenja. Nädala lõpus toimuv 4 poolfinaal mäng annab võidu korral Sparta teamile pääseda finaalkohtumistele, mis algavad 6. aprillil.