Mida räägitakse Spartast

Sparta krossijooksjad näitasid Torino EM-il kõrget taset

22:24 11. detsember 2022

Nädalavahetusel Torinos toimunud jooksukrossi EM-il olid võistlustules spartakad Leonid Latsepov ja Oliver Annus.

Sparta jooksugrupi peatreeneri Toomas Tarmi sõnul tegi Leonid Latsepov Itaalias igati korraliku esituse, kaotades maailma parimale jooksjale Jakob Ingebrigtsenile 10 km distantsil 1.51 sekundit. See tulemus andis üldarvestuses 47. koha. Kokku oli meeste jooksus stardis 82 võistlejat, meie teised mehed Kaur Kivistik ja Karel Hussar olid kohtadel 62. ja 63.

Oliver Annuse vormile jättis Tarmi hinnangul jälje oktoobris alanud kaitseväeteenistus. "Siiski tuli ta võistlema ja lõpetas U20 vanuseklassis 6 km distantsil 101 startija hulgas 92. kohaga. Järgmisel aastal õnnestub parema ettevalmistusega oma kohta ja tulemust kindlasti märgatavalt parandada," tõdes teenekas treener.

Oliver jätkab nüüd teenistust kaitseväes, Leo siirdub varsti treeninglaagrisse Keeniasse uueks hooajaks põhja laduma.