15. jaan
Esmaspäev
16. jaan
Teisipäev
17. jaan
Kolmapäev
18. jaan
Neljapäev
19. jaan
Reede
20. jaan
Laupäev
21. jaan
Pühapäev
700
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate jooga
09:30 - 10:25
Eakate jooga
Treener: Peeter Liiv
Saal: Suur saal
Taipoks/tehnika
10:00 - 11:30
Taipoks/tehnika
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
11:00 - 11:45
TBA
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Ema ja Lapse treening
11:00 - 11:55
Ema ja Lapse treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Step
12:00 - 12:55
Step
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
VinyasaFlow
12:00 - 12:55
VinyasaFlow
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
CrossCore Ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
CoreExpress
13:00 - 13:45
CoreExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showtants I
15:30 - 16:25
Noorte Showtants I
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Suur saal
Sparta Cheerleaders
16:30 - 17:25
Sparta Cheerleaders
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Suur saal
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Sangpomm
17:00 - 17:30
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
17:30 - 18:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Taipoksi K1 grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi K1 grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
EasySpinn
17:45 - 18:30
EasySpinn
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
BlastFX
18:00 - 18:55
BlastFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 1
Suusagrupi treening
18:00 - 20:00
Suusagrupi treening
Treener: Eiko Toom/Raul Olle
Saal: Välitreening 3
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
18:30 - 19:25
CrossCore Ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
SpinnUpHill
18:45 - 19:40
SpinnUpHill
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
Powerplate Ringtreening
18:45 - 19:30
Powerplate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
SeljaEri
19:00 - 19:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Taekwon-Do
20:00 - 21:00
Taekwon-Do
Treener: Jean Feller
Saal: Väike saal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi DI grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Broneeritud
07:00 - 08:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Rattasaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
09:00 - 09:45
TBA
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Sparrinng
10:00 - 11:30
Sparrinng
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
BallFit
11:00 - 11:55
BallFit
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
StartPilates
12:00 - 12:55
StartPilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Powerplate Ringtreening
12:00 - 12:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Elina Uusen
Saal: Suur saal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
16:00 - 16:55
PumpFX
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Noorte Showtants II
16:00 - 16:55
Noorte Showtants II
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Väike saal
Taipoksi L grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Võrkpall+
16:30 - 18:00
Võrkpall+
Treener: Rando Soome
Saal: Võrkpall
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Spinn-Pump
17:00 - 17:55
Spinn-Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Rattasaal
Powerplate Ringtreening
17:00 - 17:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
Taipoksi AI ja AII grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi AI ja AII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
StepFit
18:00 - 18:55
StepFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
T3 Pump
18:00 - 18:30
T3 Pump
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Algajate liikumisgrupi treening
18:00 - 19:00
Algajate liikumisgrupi treening
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Välitreening 2
IntervallMaratonSpinn
18:30 - 19:45
IntervallMaratonSpinn
Treener: Maris Kajari
Saal: Rattasaal
Rattagrupi treening
18:30 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 1
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
IntervallVentti
19:00 - 19:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Taipoksi DII ja DIII grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi DII ja DIII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
20:00 - 21:00
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
DynamicStretching
21:00 - 21:25
DynamicStretching
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
08:30 - 09:25
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
Taipoks/tehnika
10:00 - 11:30
Taipoks/tehnika
Treener:
Saal: Poksisaal
Step-Abs
11:00 - 11:55
Step-Abs
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Sangpomm
13:00 - 13:30
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Broneeritud
15:00 - 16:00
Broneeritud
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showtants I
15:30 - 16:25
Noorte Showtants I
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Väike saal
IntervallVentti
16:00 - 16:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Noorte Showtants II
16:30 - 17:25
Noorte Showtants II
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Väike saal
Broneeritud
16:45 - 17:45
Broneeritud
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
17:00 - 17:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
PILATESFUNC
17:30 - 18:25
PILATESFUNC
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Taipoksi K1 grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi K1 grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
CrossCore Ringtreening
17:45 - 18:40
CrossCore Ringtreening
Treener: Enn Leet
Saal: Jõusaal
CoreFit
18:00 - 18:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
EasySpinn
18:00 - 18:45
EasySpinn
Treener: Evelin Beyer
Saal: Rattasaal
JõusaaliABC
18:00 - 18:55
JõusaaliABC
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
YOGAFUNC
18:30 - 19:25
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
Powerplate Ringtreening
18:30 - 19:15
Powerplate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Strong by Zumba
19:00 - 19:55
Strong by Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Broneeritud
19:00 - 20:00
Broneeritud
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
IntervallSpinn
19:00 - 20:15
IntervallSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
Taekwon-Do
19:30 - 20:30
Taekwon-Do
Treener: Jean Feller
Saal: Väike saal
PowerBall
20:00 - 20:55
PowerBall
Treener: Eiko Toom
Saal: Suur saal
MyRide+
20:15 - 20:45
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi DI grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
BallFit
09:00 - 09:55
BallFit
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Sparring
10:00 - 11:30
Sparring
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Ema ja Lapse treening
11:00 - 11:55
Ema ja Lapse treening
Treener: Evelin Talts
Saal: Väike saal
T3 Pump
11:30 - 12:00
T3 Pump
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Raul Olle
Saal: Rattasaal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Powerplate Ringtreening
12:00 - 12:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
StartPilates
12:00 - 12:55
StartPilates
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi L grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
17:00 - 17:55
TBA
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
FightFX
17:00 - 17:55
FightFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Väike saal
Taipoksi AI ja AII grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi AI ja AII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Step-Abs
18:00 - 18:55
Step-Abs
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
18:00 - 18:55
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
IntervallMaratonSpinn
18:00 - 19:15
IntervallMaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 1
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
PumpFX
19:00 - 19:55
PumpFX
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
Zumba
19:00 - 19:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Taipoksi DII ja DIII grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi DII ja DIII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
IntervallVentti
20:00 - 21:15
IntervallVentti
Treener: Reigo Jörsi
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Kotitreening
10:00 - 11:30
Kotitreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
10:30 - 11:25
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
AbsExpress
11:30 - 11:55
AbsExpress
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Powerplate Ringtreening
12:00 - 12:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
IntervallVentti
13:00 - 13:55
IntervallVentti
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Sangpomm
13:00 - 13:30
Sangpomm
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
EnergyFlow
16:00 - 16:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
PumpFX
16:30 - 17:25
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Sparta Cheerleaders
17:30 - 18:25
Sparta Cheerleaders
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Väike saal
Taipoksi K1 grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi K1 grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Spinn-Fitball
18:00 - 18:55
Spinn-Fitball
Treener: Evelin Beyer
Saal: Rattasaal
Võrkpalli treening ilma treenerita Sparta klientidele, VÕRKPALL +
18:30 - 20:00
Võrkpalli treening ilma treenerita Sparta klientidele, VÕRKPALL +
Treener:
Saal: Võrkpall
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Broneeritud, 21CC
19:00 - 20:30
Broneeritud, 21CC
Treener:
Saal: Rattasaal
Taipoksi DI grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
09:00 - 22:00
Treener:
Saal: Poksisaal
VinyasaFlow
10:00 - 10:55
VinyasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 2
Suusagrupi treening
10:00 - 12:30
Suusagrupi treening
Treener: Jaanus Teppan/Raul Olle
Saal: Välitreening 3
CrossCore Ringtreening
11:00 - 11:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
POUND
11:00 - 11:55
POUND
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
Jooksugrupi treening
11:00 - 13:00
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 1
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Elina Uusen
Saal: Suur saal
MaratonSpinn
12:00 - 13:30
MaratonSpinn
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
TBA
13:00 - 13:45
TBA
Treener: Elina Uusen
Saal: Suur saal
bodyART
14:00 - 14:55
bodyART
Treener: külalistreener
Saal: Väike saal
Broneeritud
11:30 - 13:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Väike saal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taipoksi L grupp
12:00 - 13:00
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
AbsExpress
13:00 - 13:25
AbsExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
13:30 - 14:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
Taipoksi DI, DII ja DIII grupp+AI grupp+ Sparta liikmed
14:30 - 16:00
Taipoksi DI, DII ja DIII grupp+AI grupp+ Sparta liikmed
Treener:
Saal: Poksisaal
Sparring
16:00 - 17:30
Sparring
Treener:
Saal: Poksisaal
deepWORK
17:00 - 17:55
deepWORK
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
Pilates
18:00 - 18:55
Pilates
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
PumpFX
18:30 - 19:25
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Poksisaal
DynamicStretching
19:30 - 20:25
DynamicStretching
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate jooga
Treener Peeter Liiv
Saal Suur saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoks/tehnika
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TBA
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Ema ja Lapse treening
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinyasaFlow
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
CrossCore Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showtants I
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 17:00 - 17:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: K1 grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute K1 võitlusstiili grupp
Broneerimine lõpetatud
EasySpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 17:45 - 18:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BlastFX
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas või Järvevana kergliiklusteel. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Eiko Toom/Raul Olle
Saal Välitreening 3
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: JOOKS ja ÜKE algusega Tähetorni parklast!
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad puuduvad
SpinnUpHill
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 18:45 - 19:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Powerplate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 18:45 - 19:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Taekwon-Do
Treener Jean Feller
Saal Väike saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 20:00 - 21:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.01.2018
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI grupp - taipoksi harrastajate grupp
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 07:00 - 08:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
TBA
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 09:00 - 09:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Sparrinng
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BallFit
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
StartPilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Powerplate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
Sanofi PowerPlate
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
PumpExpress
Treener Elina Uusen
Saal Suur saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showtants II
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp - 7-11 aastaste laste taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Võrkpall+
Treener Rando Soome
Saal Võrkpall
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Spinn-Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Powerplate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 17:00 - 17:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi AI ja AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: AI grupp – vähemalt kahe aastase kogemusega taipoksi võistlejate ja harrastajate grupp AII grupp – 12-17 aastaste noorte taipoksi harrastajate kursus.
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
StepFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 18:00 - 18:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Algajate liikumisgrupi treening
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Välitreening 2
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaalis!
Broneerimine lõpetatud
IntervallMaratonSpinn
Treener Maris Kajari
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 18:30 - 19:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 1
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 18:30 - 20:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: algusega Viimsi kooli parklast, kl 18:30. Jookseme Viimsi trepi juurde. Harjutused trepil
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi DII ja DIII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DII grupp – täiskasvanute taipoksi harrastajate kursus. DIII grupp – taipoksi kursus 14+. Alustas 01.10.
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 20:00 - 21:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DynamicStretching
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 16.01.2018
Aeg 21:00 - 21:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 08:30 - 09:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoks/tehnika
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step-Abs
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Broneeritud
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showtants I
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showtants II
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 16:45 - 17:45
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PILATESFUNC
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: K1 grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute K1 võitlusstiili grupp
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 17:45 - 18:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EasySpinn
Treener Evelin Beyer
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 18:00 - 18:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
JõusaaliABC
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Powerplate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
Strong by Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 19:00 - 20:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: NB! Treeningu kestvus 75 min!
Broneerimine lõpetatud
Taekwon-Do
Treener Jean Feller
Saal Väike saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 19:30 - 20:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerBall
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 20:15 - 20:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.01.2018
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI grupp - taipoksi harrastajate grupp
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
BallFit
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Sparring
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Ema ja Lapse treening
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 7
Vabad kohad 6

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinn
Treener Raul Olle
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 35

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Powerplate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad

Lisa ennast ootejärjekorda ning me anname Sulle kohe sms-siga Sinu telefoni numbrile teada kui koht vabaneb. Kui Sa ei saa tulla, siis palun anna järgmisele võimalus ja tühista! Täname.
E-post: *
Telefon: *
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
StartPilates
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sanofi PowerPlate
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: L grupp - 7-11 aastaste laste taipoksi grupp

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
TBA
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 32

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
FightFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Väike saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi AI ja AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: AI grupp – vähemalt kahe aastase kogemusega taipoksi võistlejate ja harrastajate grupp AII grupp – 12-17 aastaste noorte taipoksi harrastajate kursus.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Step-Abs
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 17

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallMaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad puuduvad

Lisa ennast ootejärjekorda ning me anname Sulle kohe sms-siga Sinu telefoni numbrile teada kui koht vabaneb. Kui Sa ei saa tulla, siis palun anna järgmisele võimalus ja tühista! Täname.
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Jooksuharjutuste treening Tallinna Spordihallis (Herne 30, www.tsh.ee)

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Jooksutreening Järve metsas. Algusega Spartast.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 31

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 16

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi DII ja DIII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: DII grupp – täiskasvanute taipoksi harrastajate kursus. DIII grupp – taipoksi kursus 14+. Alustas 01.10.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal Suur saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 20:00 - 21:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 33

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.01.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 80
Vabad kohad 80

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Kotitreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 17

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 11:30 - 11:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Powerplate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad

Lisa ennast ootejärjekorda ning me anname Sulle kohe sms-siga Sinu telefoni numbrile teada kui koht vabaneb. Kui Sa ei saa tulla, siis palun anna järgmisele võimalus ja tühista! Täname.
E-post: *
Telefon: *
IntervallVentti
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 13:00 - 13:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Sangpomm
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 7
Vabad kohad 7

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad puuduvad
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sparta Cheerleaders
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: K1 grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute K1 võitlusstiili grupp

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Spinn-Fitball
Treener Evelin Beyer
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Võrkpalli treening ilma treenerita Sparta klientidele, VÕRKPALL +
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 18:30 - 20:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 16
Vabad kohad 16

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: C grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute taipoksi grupp

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Broneeritud, 21CC
Treener
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.01.2018
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: DI grupp - taipoksi harrastajate grupp

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.01.2018
Aeg 09:00 - 22:00
Kestvus 780 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
VinyasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 20.01.2018
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 2
Kuupäev 20.01.2018
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 29
Info: Sõit ratastel.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Suusagrupi treening
Treener Jaanus Teppan/Raul Olle
Saal Välitreening 3
Kuupäev 20.01.2018
Aeg 10:00 - 12:30
Kestvus 150 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Matk Tartu Maratoni rajal

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.01.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad puuduvad
POUND
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 20.01.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 20.01.2018
Aeg 11:00 - 13:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Võistlusjooksjate ja edasijõudnute sisehalli treening Tallinna Spordihallis (Herne 30, www.tsh.ee)

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Elina Uusen
Saal Suur saal
Kuupäev 20.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MaratonSpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.01.2018
Aeg 12:00 - 13:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 1

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
TBA
Treener Elina Uusen
Saal Suur saal
Kuupäev 20.01.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
bodyART
Treener külalistreener
Saal Väike saal
Kuupäev 20.01.2018
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20
Info: Pille Karotamm

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Broneeritud
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 21.01.2018
Aeg 11:30 - 13:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
CoreFit
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 21.01.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.01.2018
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: L grupp - 7-11 aastaste laste taipoksi grupp

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 21.01.2018
Aeg 13:00 - 13:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 21.01.2018
Aeg 13:30 - 14:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi DI, DII ja DIII grupp+AI grupp+ Sparta liikmed
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.01.2018
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sparring
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.01.2018
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
deepWORK
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 21.01.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 21.01.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 21.01.2018
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.01.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 34

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.01.2018
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
DynamicStretching
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 21.01.2018
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *