10. juun
Esmaspäev
11. juun
Teisipäev
12. juun
Kolmapäev
13. juun
Neljapäev
14. juun
Reede
15. juun
Laupäev
16. juun
Pühapäev
700
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
KST
11:00 - 11:45
KST
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Sanofi PowerPlate
13:30 - 14:00
Sanofi PowerPlate
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
TBA
17:00 - 17:55
TBA
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
PumpFX
17:30 - 18:25
PumpFX
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Sangpomm
17:30 - 18:00
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PowerPlate Ringtreening
18:00 - 18:55
PowerPlate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
YOGAFUNC
18:00 - 18:55
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:30 - 19:25
CrossCore ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
SeljaEri
19:00 - 19:55
SeljaEri
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Step
11:00 - 11:55
Step
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Fitness välitreening
11:00 - 12:15
Fitness välitreening
Treener: Egle Nabi
Saal: Välitreening 1
CrossCore ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
bodyART
12:00 - 12:55
bodyART
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Võrkpalli treening
16:30 - 18:00
Võrkpalli treening
Treener:
Saal: Võrkpall
PowerPlate ringtreening
17:00 - 17:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal 2
POUND
17:00 - 17:55
POUND
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Egle Nabi Fitness
17:30 - 18:45
Egle Nabi Fitness
Treener: Egle Nabi
Saal: Jõusaal 3
Spinning & Kere
18:00 - 18:55
Spinning & Kere
Treener: Tiina Mikk
Saal: Rattasaal
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 1
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Jaanus Teppan/Raul Olle
Saal: Välitreening 4
PumpFX
19:00 - 20:00
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
10:00 - 10:55
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Sparta ringtreening
11:00 - 11:55
Sparta ringtreening
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
HIIT
11:30 - 12:00
HIIT
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
PowerPlate Ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
POUND
13:00 - 13:45
POUND
Treener: külalistreener
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
17:00 - 17:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
PILATESFUNC
17:30 - 18:25
PILATESFUNC
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Maastikuratta ABC
18:00 - 19:30
Maastikuratta ABC
Treener: Allan Aulik
Saal: Välitreening 3
Strong & Zumba
18:00 - 18:55
Strong & Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Enn Leet
Saal: Jõusaal
Jooksutrenn
18:30 - 20:00
Jooksutrenn
Treener: Marius Unt
Saal: Välitreening 1
YOGAFUNC
18:30 - 19:25
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
CoreFit
19:00 - 19:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
MyRide+
20:15 - 20:45
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Zumba
11:00 - 11:45
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Fitness välitreening
11:00 - 12:15
Fitness välitreening
Treener: Egle Nabi
Saal: Välitreening 1
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Egle Nabi Fitness
17:30 - 18:45
Egle Nabi Fitness
Treener: Egle Nabi
Saal: Jõusaal 3
IntervallSpinning
17:30 - 18:25
IntervallSpinning
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Kuuba rütmid
18:00 - 18:55
Kuuba rütmid
Treener: Hansel Rivero
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
18:00 - 18:55
PowerPlate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Step/Abs
18:00 - 18:55
Step/Abs
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Rattagrupi treeninig
18:00 - 20:00
Rattagrupi treeninig
Treener: külalistreener
Saal: Välitreening 3
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 1
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
Suusgrupi treening
18:00 - 19:30
Suusgrupi treening
Treener: Jaanus Teppan/Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Jõusaali ABC
19:00 - 19:55
Jõusaali ABC
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
19:00 - 19:55
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
19:00 - 19:55
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:20
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
10:30 - 11:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Ingrid Koort
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
16:00 - 16:55
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
KereEri
18:00 - 18:55
KereEri
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Võrkpalli treening
18:00 - 19:30
Võrkpalli treening
Treener:
Saal: Võrkpall
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
VinyasaFlow
10:00 - 10:55
VinyasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 3
Sparta Pump UUE KAVA ESITLUS!
11:00 - 11:55
Sparta Pump UUE KAVA ESITLUS!
Treener: Sparta treenerid
Saal: Suur saal
AbsExpress
12:00 - 12:30
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
deepWORK
17:00 - 17:55
deepWORK
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Salsa
18:00 - 18:55
Salsa
Treener: Hansel Rivero
Saal: Väike saal
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Suur saal
Dünaamiline venitus
19:05 - 20:00
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sanofi PowerPlate
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 13:30 - 14:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TBA
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras Zumba asemel TBA.
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 17:30 - 18:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 10.06.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Fitness välitreening
Treener Egle Nabi
Saal Välitreening 1
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 11:00 - 12:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening ilma treneerita
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Egle Nabi Fitness
Treener Egle Nabi
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Alakeha treening Kuni 2 tundi enne trenni algust broneerimine lubatud vaid lisapaketi omanikule
Broneerimine lõpetatud
Spinning & Kere
Treener Tiina Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Kiirem treening. Ajavõtt. Maastikusõit. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (fartlek) + venitusharjutused ja harjutused kerelihastele Sparta Spordiklubis. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Jaanus Teppan/Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine Järve metsa kergliiklusteel, algusega uuel raudtee sillal. Tasakaalu harjutused
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.06.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta ringtreening
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
HIIT
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sanofi PowerPlate
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
POUND
Treener külalistreener
Saal Suur saal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Külalistreener Anna Mozarova
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PILATESFUNC
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Maastikuratta ABC
Treener Allan Aulik
Saal Välitreening 3
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Strong & Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Enne treeningut on soovitav teha jõusaali kardioalas 10-15 minutiline soojendus.
Broneerimine lõpetatud
Jooksutrenn
Treener Marius Unt
Saal Välitreening 1
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 18:30 - 20:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused, hüplemised, spurdid). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.06.2019
Aeg 20:15 - 20:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Fitness välitreening
Treener Egle Nabi
Saal Välitreening 1
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 11:00 - 12:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Egle Nabi Fitness
Treener Egle Nabi
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Alakeha treening Kuni 6:30 tundi enne trenni algust (kl 11) broneerimine lubatud vaid lisapaketi omanikule
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinning
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Kuuba rütmid
Treener Hansel Rivero
Saal Väike saal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step/Abs
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Enne treeningut on soovitav teha jõusaali kardioalas 10-15 minutiline soojendus.
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treeninig
Treener külalistreener
Saal Välitreening 3
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Sõidame Saku-Laagri-Tabasalu ringi. Kaks lõiku. Maanteesõit. Algusega Spartast. Treener Kristjan.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 1
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas algajatele (jooksuharjutused, hüplemised, kiirendused). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused, hüplemised, kiirendused). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Suusgrupi treening
Treener Jaanus Teppan/Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks+ Jõuvastupidavuse arendamine Sparta saalis
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 13.06.2019
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Ingrid Koort
Saal Väike saal
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KereEri
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening ilma treneerita
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.06.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinyasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 15.06.2019
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 3
Kuupäev 15.06.2019
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Sõit Kosele ja tagasi. Algusega Spartast. Treenerita rattasõidu trenn. Maanteesõit.
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump UUE KAVA ESITLUS!
Treener Sparta treenerid
Saal Suur saal
Kuupäev 15.06.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Uue kava esitlus!
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 15.06.2019
Aeg 12:00 - 12:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
deepWORK
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 16.06.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Salsa
Treener Hansel Rivero
Saal Väike saal
Kuupäev 16.06.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 16.06.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Suur saal
Kuupäev 16.06.2019
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 16.06.2019
Aeg 19:05 - 20:00
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud