15. juul
Esmaspäev
16. juul
Teisipäev
17. juul
Kolmapäev
18. juul
Neljapäev
19. juul
Reede
20. juul
Laupäev
21. juul
Pühapäev
700
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
KST
11:00 - 11:45
KST
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal: Väike saal
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: külalistreener
Saal: Väike saal
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Sangpomm
17:30 - 18:00
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PowerPlate Ringtreening
18:00 - 18:55
PowerPlate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
YOGAFUNC
18:00 - 18:55
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:30 - 19:25
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
SeljaEri
19:00 - 19:55
SeljaEri
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Step
11:00 - 11:55
Step
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Fitness välitreening
11:00 - 12:15
Fitness välitreening
Treener: Egle Nabi
Saal: Välitreening 1
CrossCore ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Sparta PumpExpress
13:00 - 13:45
Sparta PumpExpress
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Võrkpalli treening
16:30 - 18:00
Võrkpalli treening
Treener:
Saal: Võrkpall
PowerPlate ringtreening
17:00 - 17:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal 2
POUND
17:00 - 17:55
POUND
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Egle Nabi Fitness
17:30 - 18:45
Egle Nabi Fitness
Treener: Egle Nabi
Saal: Jõusaal 3
Spinning & Kere
18:00 - 18:55
Spinning & Kere
Treener: Tiina Mikk
Saal: Rattasaal
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Peetri jooksu ettevalmistusgrupp
18:00 - 19:30
Peetri jooksu ettevalmistusgrupp
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Jaanus Teppan
Saal: Välitreening 4
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 1
Sparta Pump
19:00 - 20:00
Sparta Pump
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
10:00 - 10:55
Eakate treening
Treener: Kristel Moorus
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Moorus
Saal: Väike saal
Sparta ringtreening
11:00 - 11:55
Sparta ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
HIIT
11:30 - 12:00
HIIT
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
PowerPlate Ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
POUND
13:00 - 13:45
POUND
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
17:00 - 17:55
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
PILATES
17:30 - 18:25
PILATES
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Strong & Zumba
18:00 - 18:55
Strong & Zumba
Treener: külalistreener
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Enn Leet
Saal: Jõusaal
Jooksutrenn
18:30 - 20:00
Jooksutrenn
Treener: Marius Unt
Saal: Välitreening 1
YOGAFUNC
18:30 - 19:25
YOGAFUNC
Treener: Kristel Moorus
Saal: Väike saal
CoreFit
19:00 - 19:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
MyRide+
20:15 - 20:45
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
POUND
11:00 - 11:45
POUND
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
Fitness välitreening
11:00 - 12:15
Fitness välitreening
Treener: Egle Nabi
Saal: Välitreening 1
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Sparta PumpExpress
13:00 - 13:45
Sparta PumpExpress
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Egle Nabi Fitness
17:30 - 18:45
Egle Nabi Fitness
Treener: Egle Nabi
Saal: Jõusaal 3
IntervallSpinning
17:30 - 18:25
IntervallSpinning
Treener: külalistreener
Saal: Rattasaal
Kuuba rütmid
18:00 - 18:55
Kuuba rütmid
Treener: Hansel Rivero
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
18:00 - 18:55
PowerPlate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Step/Abs
18:00 - 18:55
Step/Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Jõusaal
Rattagrupi treeninig
18:00 - 20:00
Rattagrupi treeninig
Treener: külalistreener
Saal: Välitreening 3
Suusgrupi treening
18:00 - 19:30
Suusgrupi treening
Treener: Jaanus Teppan
Saal: Välitreening 4
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 1
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
Jõusaali ABC
19:00 - 19:55
Jõusaali ABC
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
19:00 - 19:55
YOGAFUNC
Treener: külalistreener
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:20
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
10:30 - 11:25
Sparta Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Moorus
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Ingrid Koort
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Jõusaal
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
KereEri
18:00 - 18:55
KereEri
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Väike saal
Võrkpalli treening
18:00 - 19:30
Võrkpalli treening
Treener:
Saal: Võrkpall
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
VinyasaFlow
10:00 - 10:55
VinyasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 3
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
AbsExpress
12:00 - 12:30
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Broneeritud+
11:00 - 12:00
Broneeritud+
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
BodyIntervall
17:00 - 17:55
BodyIntervall
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Salsa
18:00 - 18:55
Salsa
Treener: Hansel Rivero
Saal: Väike saal
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Suur saal
Dünaamiline venitus
19:05 - 20:00
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal Väike saal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener külalistreener
Saal Väike saal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Külalistreener Reet Paakspuu.
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 17:30 - 18:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.07.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Fitness välitreening
Treener Egle Nabi
Saal Välitreening 1
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 11:00 - 12:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras bodyArt asemel Pilates.
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening ilma treneerita
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Egle Nabi Fitness
Treener Egle Nabi
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Alakeha treening Kuni 6:30 tundi enne trenni algust (kl 11) broneerimine lubatud vaid lisapaketi omanikule
Broneerimine lõpetatud
Spinning & Kere
Treener Tiina Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Kiirem treening. Ajavõtt ringil. Maastikusõit, algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Peetri jooksu ettevalmistusgrupp
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub Järve metsas, algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Jaanus Teppan
Saal Välitreening 4
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine Järve metsa kergliiklusteel.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (fartlek) + venitusharjutused ja harjutused kerelihastele Sparta Spordiklubis. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.07.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Kristel Moorus
Saal Suur saal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Moorus
Saal Väike saal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
HIIT
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PILATES
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras Pilates
Broneerimine lõpetatud
Strong & Zumba
Treener külalistreener
Saal Suur saal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Külalistreener Reet Paakspuu.
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Enne treeningut on soovitav teha jõusaali kardioalas 10-15 minutiline soojendus.
Broneerimine lõpetatud
Jooksutrenn
Treener Marius Unt
Saal Välitreening 1
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 18:30 - 20:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused, hüplemised, spurdid). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristel Moorus
Saal Väike saal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.07.2019
Aeg 20:15 - 20:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras Zumba asemel POUND!
Broneerimine lõpetatud
Fitness välitreening
Treener Egle Nabi
Saal Välitreening 1
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 11:00 - 12:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Egle Nabi Fitness
Treener Egle Nabi
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 10
Info: Alakeha treening Kuni 6:30 tundi enne trenni algust (kl 11) broneerimine lubatud vaid lisapaketi omanikule

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinning
Treener külalistreener
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Treening jääb ära!
Vabad kohad puuduvad
Kuuba rütmid
Treener Hansel Rivero
Saal Väike saal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerPlate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 2

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Step/Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore ringtreening
Treener Riina Suhotskaja
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 7
Info: Enne treeningut on soovitav teha jõusaali kardioalas 10-15 minutiline soojendus.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treeninig
Treener külalistreener
Saal Välitreening 3
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Kiili-Nabala-Tõdva-Saku ringi läbimine. Maanteesõit, algusega Spartast. Treener Kristjan.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Suusgrupi treening
Treener Jaanus Teppan
Saal Välitreening 4
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Jooks+ Jõuvastupidavuse arendamine Sparta saalis.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 1
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 29
Info: Jooksutreening Järve metsas algajatele (jooksuharjutused, hüplemised, kiirendused). Algusega Spartast.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused, hüplemised, kiirendused). Algusega Spartast.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jõusaali ABC
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 10

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener külalistreener
Saal Väike saal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20
Info: Külalistreener Kadri Raig

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 18.07.2019
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SeljaEri
Treener Kristel Moorus
Saal Väike saal
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal Suur saal
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Ingrid Koort
Saal Väike saal
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 3

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore Ringtreening
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 9

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
KereEri
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Väike saal
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Võrkpalli treening
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 16
Vabad kohad 16
Info: Treening ilma treneerita

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.07.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
VinyasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 20.07.2019
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 3
Kuupäev 20.07.2019
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Lagedi-Kostivere-Raasiku-Jägala-Maardu ring. Maanteesõit, algusega Spartast. Treenerita rattasõidu treening.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 20.07.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 20.07.2019
Aeg 12:00 - 12:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Broneeritud+
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 21.07.2019
Aeg 11:00 - 12:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
BodyIntervall
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 21.07.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40
Info: DeepWork tunni asemel BodyIntervall.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Salsa
Treener Hansel Rivero
Saal Väike saal
Kuupäev 21.07.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 21.07.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Suur saal
Kuupäev 21.07.2019
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 21.07.2019
Aeg 19:05 - 20:00
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *