16. sept
Esmaspäev
17. sept
Teisipäev
18. sept
Kolmapäev
19. sept
Neljapäev
20. sept
Reede
21. sept
Laupäev
22. sept
Pühapäev
700
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
BallFit
09:00 - 09:55
BallFit
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Väike saal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Zumba
10:45 - 11:30
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Sparta PumpExpress
13:00 - 13:45
Sparta PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Strong&Zumba
17:00 - 17:55
Strong&Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Sangpomm
17:30 - 18:00
Sangpomm
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Egle Nabi Fitness
17:30 - 18:45
Egle Nabi Fitness
Treener: Egle Nabi
Saal: Jõusaal 3
Step&Abs
18:00 - 18:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Salsa
18:00 - 18:55
Salsa
Treener: Hansel Rivero
Saal: Väike saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 1
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
YogaFunc
19:00 - 19:55
YogaFunc
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Jõusaali ABC
19:15 - 20:10
Jõusaali ABC
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
YogaFunc
07:30 - 08:20
YogaFunc
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Sparta Pump
10:30 - 11:25
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Sparta Skill
11:00 - 11:55
Sparta Skill
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal: Suur saal
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Ingrid Koort
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
EnergyFlow
16:00 - 16:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
Sparta Cheerleaders
17:00 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
POUND
17:30 - 18:25
POUND
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
KereEri
18:00 - 18:55
KereEri
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Võrkpalli treening
18:00 - 19:30
Võrkpalli treening
Treener:
Saal: Võrkpall
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
VinyasaFlow
10:00 - 10:55
VinyasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Suusagrupi treening
10:00 - 12:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 3
POUND
11:00 - 11:55
POUND
Treener: külalistreener
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
11:00 - 11:55
CrossCore ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
Challenge projekti raames
11:00 - 12:00
Challenge projekti raames
Treener:
Saal: Väike saal
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
KST
13:00 - 13:44
KST
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
PilatesFunc
14:00 - 14:55
PilatesFunc
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Treenerite koolitus (EEVL)
15:00 - 18:30
Treenerite koolitus (EEVL)
Treener:
Saal: Suur saal
Treenerite koolitus (EEVL)
10:00 - 13:00
Treenerite koolitus (EEVL)
Treener:
Saal: Suur saal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
AbsExpress
13:00 - 13:25
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
YogaFunc
13:30 - 14:25
YogaFunc
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Broneeritud
14:00 - 16:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Suur saal
Kuuba rütmid
16:30 - 17:25
Kuuba rütmid
Treener: Hansel Rivero
Saal: Väike saal
DeepWORK
17:00 - 17:55
DeepWORK
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Pilates
18:00 - 18:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Dünaamiline venitus
19:00 - 19:55
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Suur saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
Sparta PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BallFit
Treener Riina Suhotskaja
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 10:45 - 11:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Strong&Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 17:30 - 18:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Egle Nabi Fitness
Treener Egle Nabi
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Alakeha treening Mitte lisapaketi omanik saab broneerida treeningu samal päeval alates kl 13:00-st.
Broneerimine lõpetatud
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Salsa
Treener Hansel Rivero
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 1
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas algajatele (jooksuharjutused, hüplemised, kiirendused). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused, hüplemised, kiirendused). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rattasõit (maastik) ,algusega Spartast. Sõit kruusateedel. NB! Lambid peale!
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 19:15 - 20:10
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2019
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Skill
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal Suur saal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Ingrid Koort
Saal Väike saal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad puuduvad
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KereEri
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.09.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinyasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 21.09.2019
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 21.09.2019
Aeg 10:00 - 12:30
Kestvus 150 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Astesamm imitatsioon väljaminekuga Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 3
Kuupäev 21.09.2019
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit, algusega Pirita Velodroomilt.Treening ilma treenerita. Sõit Pirita ja Viimsi radadel.
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener külalistreener
Saal Suur saal
Kuupäev 21.09.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Külalistreener Anna Mozarova.
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.09.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Challenge projekti raames
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 21.09.2019
Aeg 11:00 - 12:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 21.09.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 21.09.2019
Aeg 13:00 - 13:44
Kestvus 44 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PilatesFunc
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 21.09.2019
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Treenerite koolitus (EEVL)
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 21.09.2019
Aeg 15:00 - 18:30
Kestvus 210 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Treenerite koolitus
Vabad kohad puuduvad
Treenerite koolitus (EEVL)
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 22.09.2019
Aeg 10:00 - 13:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Treenerite koolitus EEVL
Vabad kohad puuduvad
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 22.09.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 22.09.2019
Aeg 13:00 - 13:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 22.09.2019
Aeg 13:30 - 14:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 22.09.2019
Aeg 14:00 - 16:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Kuuba rütmid
Treener Hansel Rivero
Saal Väike saal
Kuupäev 22.09.2019
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DeepWORK
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 22.09.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 22.09.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 22.09.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 22.09.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.09.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Suur saal
Kuupäev 22.09.2019
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud