21. sept
Esmaspäev
22. sept
Teisipäev
23. sept
Kolmapäev
24. sept
Neljapäev
25. sept
Reede
26. sept
Laupäev
27. sept
Pühapäev
700
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
BallFit
09:00 - 09:55
BallFit
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Jooksugrupi treening
10:00 - 11:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Pilates
11:00 - 11:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
POUND
11:00 - 11:55
POUND
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Broneeritud
12:00 - 13:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Väike saal
Sparta PumpExperss
13:00 - 13:45
Sparta PumpExperss
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Sparta Cheerleaders
17:00 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Liis Laisaar
Saal: Väike saal
Sangpomm
17:30 - 18:00
Sangpomm
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Broneeritud
17:30 - 18:45
Broneeritud
Treener: Signe Vent
Saal: Välitreening 1
Rattagrupi treening
18:00 - 19:30
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Suusagrupi treening
18:00 - 19:45
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Step&Abs
18:00 - 18:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
VinjasaFlow
18:00 - 18:55
VinjasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
18:00 - 18:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 5
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal: Suur saal
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Ingrid Koort
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
Treenerite koolitus
13:15 - 17:15
Treenerite koolitus
Treener:
Saal:
Broneeritud
14:00 - 15:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Väike saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
EnergyFlow
16:00 - 16:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
IntervallVentti
17:00 - 17:55
IntervallVentti
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal: Väike saal
KereEri
18:00 - 18:55
KereEri
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Broneeritud
18:30 - 20:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Väike saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
VinjasaFlow
10:00 - 10:55
VinjasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 3
Broneeritud
11:00 - 12:00
Broneeritud
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
KST
13:00 - 13:45
KST
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Broneeritud
13:00 - 15:00
Broneeritud
Treener: Liis Laisaar
Saal: Väike saal
Broneeritud
15:00 - 18:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Suur saal
Treenerite koolitus
09:30 - 11:45
Treenerite koolitus
Treener:
Saal:
KST
12:00 - 12:55
KST
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YogaFunc
13:00 - 13:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
Broneeritud
14:30 - 17:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Suur saal
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Pilates
18:00 - 19:00
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Dünaamiline venitus
18:30 - 19:25
Dünaamiline venitus
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
Sparta PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BallFit
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 10:00 - 11:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused). Algus Sparta Spordiklubist.
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 1
Vabad kohad puuduvad
Sparta PumpExperss
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TotalBody
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Liis Laisaar
Saal Väike saal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 17:30 - 18:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaali funktsionaalalas!
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener Signe Vent
Saal Välitreening 1
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Start! programm
Vabad kohad puuduvad
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit algusega Spartast. Kergem veeremine metsa ja rattateedel (treening 1,5h). Lambid peale!
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine, algusega Vääna tn. parklast.
Broneerimine lõpetatud
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinjasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Info: Treening toimub jõusaali PowerPlate ruumis!
Vabad kohad puuduvad
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused, hüplemised, kiirendused). Algus Sparta Spordiklubist.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 5
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused, hüplemised, kiirendused). Algus Sparta Spordiklubist.
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.09.2020
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal Suur saal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Ingrid Koort
Saal Väike saal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaali PowerPlate ruumis!
Broneerimine lõpetatud
Treenerite koolitus
Treener
Saal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 13:15 - 17:15
Kestvus 240 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Broneeritud
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 14:00 - 15:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 2
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaali funktsionaalalas!
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal Väike saal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KereEri
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 18:30 - 20:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.09.2020
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinjasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 26.09.2020
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 3
Kuupäev 26.09.2020
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit, algusega Pirita velodroomilt. Treenerita rattasõidu treening. Sõit Pirita ja Viimsi maastikuradadel.
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 26.09.2020
Aeg 11:00 - 12:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Start programm!
Vabad kohad puuduvad
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 26.09.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 26.09.2020
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener Liis Laisaar
Saal Väike saal
Kuupäev 26.09.2020
Aeg 13:00 - 15:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Sparta Cheerleaders proov!
Vabad kohad puuduvad
Broneeritud
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 26.09.2020
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Treenerite koolitus
Treener
Saal
Kuupäev 27.09.2020
Aeg 09:30 - 11:45
Kestvus 135 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
KST
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 27.09.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 27.09.2020
Aeg 13:00 - 13:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 27.09.2020
Aeg 14:30 - 17:00
Kestvus 150 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 27.09.2020
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 27.09.2020
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 27.09.2020
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 27.09.2020
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 27.09.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud