22. nov
Esmaspäev
23. nov
Teisipäev
24. nov
Kolmapäev
25. nov
Neljapäev
26. nov
Reede
27. nov
Laupäev
28. nov
Pühapäev
700
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Evelin Talts
Saal:
KST
11:00 - 11:55
KST
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
SpartaSkill
12:00 - 12:55
SpartaSkill
Treener: Eiko Toom
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maiu Väli
Saal:
IntervallSpinn
17:30 - 18:25
IntervallSpinn
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
SeljaEri
18:00 - 18:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Signe Vent
Saal:
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:25
PowerPlate ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
KST
19:00 - 19:55
KST
Treener: Signe Vent
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal:
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal:
Jõusaali ABC algajad
10:00 - 10:55
Jõusaali ABC algajad
Treener: Siim Kelner
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
bodyArt
11:00 - 11:55
bodyArt
Treener: Signe Vent
Saal:
Step&Abs
11:00 - 11:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Sparta Cheerleaders
17:00 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal:
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
EasySpinn
17:30 - 18:25
EasySpinn
Treener: Signe Vent
Saal:
Poks
17:30 - 18:30
Poks
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
FunctionalBody
18:00 - 18:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
Jõusaali ABC algajad
18:00 - 18:55
Jõusaali ABC algajad
Treener: Siim Kelner
Saal:
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Rattagrupi treening
18:00 - 19:30
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
IntervallVentti
19:00 - 19:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal:
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
YogaFunc
07:30 - 08:20
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Kristel Moorus
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Moorus
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
IntervallVentti
16:00 - 16:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal:
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
BodyIntervall
17:00 - 17:55
BodyIntervall
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
PilatesFlow
17:30 - 18:25
PilatesFlow
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
IntervallSpinn
18:00 - 18:55
IntervallSpinn
Treener: Enn Leet
Saal:
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:25
PowerPlate ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal:
YogaFunc
18:30 - 19:25
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
PowerBall
19:30 - 20:25
PowerBall
Treener: Eiko Toom
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Jõusaali ABC edasijõudnutele
10:00 - 10:55
Jõusaali ABC edasijõudnutele
Treener: Siim Kelner
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Jooksugrupi treening
10:00 - 11:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Pilates
11:00 - 11:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Cheerleaders
17:00 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal:
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
PowerPlate ringtreening
17:30 - 18:30
PowerPlate ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal:
Jooksugrupi treening
17:30 - 19:00
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
Jõusaali ABC edasijõudnud
18:00 - 18:55
Jõusaali ABC edasijõudnud
Treener: Siim Kelner
Saal:
YogaFunc
18:00 - 18:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Step&Abs
18:00 - 18:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
IntervallMaratonSpinn
18:00 - 19:15
IntervallMaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 5
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
IntervallVentti
20:00 - 20:55
IntervallVentti
Treener: Reigo Jörsi
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal:
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
KST
17:00 - 17:55
KST
Treener: Evelin Talts
Saal:
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Suusagrupi treening
10:00 - 12:00
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
VinjasaFlow
10:30 - 11:25
VinjasaFlow
Treener: külalistreener
Saal:
MaratonSpinn
10:30 - 12:00
MaratonSpinn
Treener: Enn Leet
Saal:
Sparta Pump
11:30 - 12:25
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
KST
12:30 - 13:25
KST
Treener: Signe Vent
Saal:
Yin jooga
12:00 - 12:55
Yin jooga
Treener: külalistreener
Saal:
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Pilates
18:00 - 18:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Dünaamiline venitus
18:30 - 19:25
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Signe Vent
Saal:
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SpartaSkill
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Noorte Showdance I
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Noorte Showdance II
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Zumba
Treener Maiu Väli
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
IntervallSpinn
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Rahumäel: fartlek ja mäkkejooksud / harjutused treppidel. Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
AbsExpress
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
PowerPlate ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SixPack
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 22.11.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC algajad
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
bodyArt
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
IntervallSpinn
Treener Margus Mikk
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
EasySpinn
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poks
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC algajad
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine, algusega TÄHETORNI tn. parklast.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: fartlek ja harjutused (jõukohane kõigile). Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks/matk Nõmme suunal ja tagasi + harjutused.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 23.11.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Eakate treening
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
PowerPlate ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Noorte Showdance I
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Noorte Showdance II
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
BodyIntervall
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
PowerPlate ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
PowerBall
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 24.11.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC edasijõudnutele
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 10:00 - 11:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Päevane jooksutreening Järve metsas. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 10:30 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
PowerPlate ringtreening
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 18:00 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC edasijõudnud
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
IntervallMaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 5
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 18:30 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal
Kuupäev 25.11.2021
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 26.11.2021
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 26.11.2021
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 26.11.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 26.11.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
PowerPlate ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 26.11.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 26.11.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 26.11.2021
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 26.11.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 26.11.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 26.11.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 26.11.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 27.11.2021
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Imitatsioon , algusega KÕRVEMAA SPORDIKESKUSE parklast.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 27.11.2021
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Matk Männiku metsadesse ja tagasi.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
VinjasaFlow
Treener külalistreener
Saal
Kuupäev 27.11.2021
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Külalistreener Piret Roosileht.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MaratonSpinn
Treener Enn Leet
Saal
Kuupäev 27.11.2021
Aeg 10:30 - 12:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 27.11.2021
Aeg 11:30 - 12:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 27.11.2021
Aeg 12:30 - 13:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Yin jooga
Treener külalistreener
Saal
Kuupäev 28.11.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras Yin jooga! Treener Piret Roosileht
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 28.11.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 28.11.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 28.11.2021
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 28.11.2021
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 28.11.2021
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.