Rühmatreeningute tunniplaan - vali sobiv trenn, broneeri ja tule teeme koos trenni!

Prinditav tunniplaan!

Kui trennide vahel on raske valida või tahaksid midagi uut proovida, siis tutvu rühmatreeningute kirjeldustega! Lisatud ka tutvustavad videod.

Treeningud oleme jaganud vastavalt iseloomule eri värvi tabidele. Kliki tabil ja vaata, mida me pakume - valik on suur ja kindlasti leiad omale sobiliku trenni!

 
17. sept
Esmaspäev
18. sept
Teisipäev
19. sept
Kolmapäev
20. sept
Neljapäev
21. sept
Reede
22. sept
Laupäev
23. sept
Pühapäev
700
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Pilates
11:00 - 11:55
Pilates
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
TBA
11:00 - 11:45
TBA
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
VinjasaFlow
12:00 - 12:55
VinjasaFlow
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
CrossCore
12:00 - 12:55
CrossCore
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
PowerPlate
12:00 - 12:45
PowerPlate
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Sangpomm
13:00 - 13:30
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
CoreExpress
13:00 - 13:45
CoreExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Sanofi PowerPlate
13:30 - 14:00
Sanofi PowerPlate
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Sparta Cheerleaders
16:30 - 17:25
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
EasySpinn
17:30 - 18:15
EasySpinn
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
PumpFX
17:30 - 18:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Sangpomm
17:45 - 18:15
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
YOGAFUNC
18:00 - 18:55
YOGAFUNC
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Suusagrupi treening
18:00 - 20:00
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CrossCore
18:30 - 19:25
CrossCore
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
PowerPlate ringtreening
18:45 - 19:30
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
SeljaEri
19:00 - 19:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CoreBalance
09:00 - 09:55
CoreBalance
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
BallFit
11:00 - 11:55
BallFit
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
bodyART
12:00 - 12:55
bodyART
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
16:00 - 16:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Vanakooli Hip-Hop
16:00 - 16:55
Vanakooli Hip-Hop
Treener: Jüri Järv
Saal: Väike saal
Võrkpalli treening Sparta klientidele
16:30 - 18:00
Võrkpalli treening Sparta klientidele
Treener:
Saal: Võrkpall
POUND
17:00 - 17:55
POUND
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Noorte ShowDance II
17:00 - 17:55
Noorte ShowDance II
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
VäliRatas
18:00 - 20:00
VäliRatas
Treener: Allan Aulik
Saal: Välitreening 4
CoreFit
18:00 - 18:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 5
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 3
Jõusaali ABC
19:00 - 19:55
Jõusaali ABC
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
20:00 - 20:55
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC EASY
21:00 - 21:45
YOGAFUNC EASY
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
09:00 - 09:55
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Eakate treening
10:00 - 10:55
Eakate treening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CoreBalance
11:00 - 11:55
CoreBalance
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
CrossCore
11:00 - 11:55
CrossCore
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Step/Abs
11:00 - 11:55
Step/Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
IntervallVentti
16:00 - 16:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
PumpFX
17:00 - 17:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
PILATESFUNC
17:30 - 18:25
PILATESFUNC
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Enn Leet
Saal: Jõusaal
EasySpinn
18:00 - 18:55
EasySpinn
Treener: Evelin Beyer
Saal: Rattasaal
Strong by Zumba
18:00 - 18:55
Strong by Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Jooks
18:30 - 20:00
Jooks
Treener: Marius Unt
Saal: Välitreening 1
VinyasaFlow
18:30 - 19:25
VinyasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
POUND
19:00 - 19:55
POUND
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:15 - 20:10
IntervallSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
TBA
19:30 - 20:25
TBA
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
MyRide+
20:15 - 20:45
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
BallFit
09:00 - 09:55
BallFit
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YOGAFUNC
10:30 - 11:25
YOGAFUNC
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Sangpomm
11:30 - 12:00
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Broneeritud
16:00 - 16:55
Broneeritud
Treener:
Saal: Väike saal
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
BodyIntervall
17:00 - 17:55
BodyIntervall
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Väike saal
Sangpomm
17:30 - 18:00
Sangpomm
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Step/Abs
18:00 - 18:55
Step/Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Zumba
18:00 - 18:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Jooksugrupi treeninig
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treeninig
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 1
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
YOGAFUNC
19:00 - 19:55
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
PumpFX
19:00 - 19:55
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YOGAFUNC
07:30 - 08:20
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
PumpFX
10:30 - 11:25
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
POUND
13:00 - 13:55
POUND
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
16:00 - 16:55
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
EnergyFlow
16:00 - 16:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
17:00 - 18:00
CrossCore Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
Sparta Cheerleaders
17:00 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
TBA
18:00 - 18:55
TBA
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Võrkpalli treening Sparta klientidele
18:00 - 19:30
Võrkpalli treening Sparta klientidele
Treener:
Saal: Võrkpall
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
VinyasaFlow
10:00 - 10:55
VinyasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Suusagrupi treening
10:00 - 12:00
Suusagrupi treening
Treener: Jaanus Teppan/Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 3
POUND
11:00 - 11:55
POUND
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
11:00 - 11:55
CrossCore ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
TBA
13:00 - 13:45
TBA
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
PILATESFUNC
14:00 - 14:55
PILATESFUNC
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Broneeritud
15:00 - 18:30
Broneeritud
Treener:
Saal: Suur saal
Step
10:30 - 11:00
Step
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
TotalBody
11:00 - 11:30
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Zumba
11:00 - 11:30
Zumba
Treener: Kristel Tammin
Saal: Väike saal
EasySpinn
11:00 - 11:45
EasySpinn
Treener: Raul Olle
Saal: Rattasaal
CoreFit
11:30 - 12:00
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
BallFit
11:30 - 12:00
BallFit
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Väike saal
CrossCore
11:30 - 12:00
CrossCore
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
POUND
12:00 - 12:30
POUND
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Vanakooli Hip-Hop
12:00 - 12:30
Vanakooli Hip-Hop
Treener: Jüri Järv
Saal: Väike saal
SpinnUpHill
12:00 - 12:45
SpinnUpHill
Treener: Raul Olle
Saal: Rattasaal
PowerPlate ringtreening
12:15 - 12:45
PowerPlate ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
BodyIntervall
12:30 - 13:00
BodyIntervall
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
PILATESFUNC
12:30 - 13:00
PILATESFUNC
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
PumpFX uue kava esitlus
13:00 - 14:15
PumpFX uue kava esitlus
Treener: Sparta treenerid
Saal: Suur saal
VinjasaFlow
13:00 - 13:30
VinjasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
SeljaEri
13:30 - 14:00
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
DynamicStretching
14:15 - 14:45
DynamicStretching
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Broneeritud
14:30 - 17:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Suur saal
deepWORK
17:00 - 17:55
deepWORK
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Pilates
18:00 - 18:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Poksisaal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TBA
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinjasaFlow
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sanofi PowerPlate
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 13:30 - 14:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad puuduvad
EasySpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 17:30 - 18:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 17:45 - 18:15
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine Hiiu kergliiklusteel, algusega Tähetorni parklast . Paaristõuketreening.
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad puuduvad
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 18:45 - 19:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.09.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreBalance
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BallFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Vanakooli Hip-Hop
Treener Jüri Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening Sparta klientidele
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte ShowDance II
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VäliRatas
Treener Allan Aulik
Saal Välitreening 4
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 5
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit, algusega Spartast. Ratastel kull.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Fartlek suuremal ringil ja harjutused Järve metsa jõulinnakus. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 3
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Fartlek Järve metsas ja harjutused Sparta spordiklubis. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC EASY
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 18.09.2018
Aeg 21:00 - 21:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreBalance
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step/Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sanofi PowerPlate
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance II
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PILATESFUNC
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Enne treeningut on soovitav teha jõusaali kardioalas 10-15 minutiline soojendus.
Broneerimine lõpetatud
EasySpinn
Treener Evelin Beyer
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Strong by Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooks
Treener Marius Unt
Saal Välitreening 1
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 18:30 - 20:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused, hüplemised, spurdid). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
VinyasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 19:15 - 20:10
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TBA
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.09.2018
Aeg 20:15 - 20:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BallFit
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BodyIntervall
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Väike saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 17:30 - 18:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step/Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit, algusega Spartast. Sõit kruusateedel.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treeninig
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 1
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas algajatele (jooksuharjutused, hüplemised, kiirendused). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused, hüplemised, kiirendused). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.09.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 13:00 - 13:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 17:00 - 18:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TBA
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening Sparta klientidele
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.09.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinyasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 22.09.2018
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Jaanus Teppan/Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 22.09.2018
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks-käik imitatsioon algusega Spartast
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 3
Kuupäev 22.09.2018
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit.Treenerita rattasõidu treening. Algusega Pirita velodroomilt. Sõit Pirita ja Viimsi radadel.
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 22.09.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.09.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 22.09.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TBA
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 22.09.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PILATESFUNC
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 22.09.2018
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 22.09.2018
Aeg 15:00 - 18:30
Kestvus 210 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Step
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 10:30 - 11:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.
Broneerimine lõpetatud
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 11:00 - 11:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Kristel Tammin
Saal Väike saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 11:00 - 11:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.
Broneerimine lõpetatud
EasySpinn
Treener Raul Olle
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.
Broneerimine lõpetatud
BallFit
Treener Riina Suhotskaja
Saal Väike saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.
Broneerimine lõpetatud
CrossCore
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 12:00 - 12:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.
Broneerimine lõpetatud
Vanakooli Hip-Hop
Treener Jüri Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 12:00 - 12:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.
Broneerimine lõpetatud
SpinnUpHill
Treener Raul Olle
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 12:15 - 12:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.
Broneerimine lõpetatud
BodyIntervall
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 12:30 - 13:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.
Broneerimine lõpetatud
PILATESFUNC
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 12:30 - 13:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.
Broneerimine lõpetatud
PumpFX uue kava esitlus
Treener Sparta treenerid
Saal Suur saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 13:00 - 14:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 31
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
VinjasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 10
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 13:30 - 14:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 13
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
DynamicStretching
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 14:15 - 14:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 13
Info: Treening kõigile tasuta! Broneerida saavad ainult klubiliikmed.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Broneeritud
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 14:30 - 17:00
Kestvus 150 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
deepWORK
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 34

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.09.2018
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *