Saalihoki on super!

Saalihoki ehk saalibändi sai alguse koolidest ja on lisaks võistlusspordile populaarne harrastussport. Suurima populaarsuse on ta saavutanud Soomes, Rootsis ja Šveitsis. Soosing kasvab jätkuvalt ka Eestis.
 
Spartas on saalihokit harrastatud a-st. 2009.  Meelejääva saalihokinaudingu saavutamisele aitavad kaasa kvaliteetsed poortid ning suurepärane Taraflexi põrand. Oluliseks eeliseks selle põrandakatte juures on see, et ta ei tekita kukkudes põletushaavu.
Saalihokit saab Spartas mängida korraga kahes saalis.

Sparta saalihoki naiskond ja meeskond mängivad Eesti meistriliigas. Mullu saavutasid mõlemad võistkonnad meistriliigas 6. koha ning edaspidi on eesmärgiks jõuda medalitele. Üha suuremat tähelepanu pöörame ka noortegruppide arendamisele.

Sparta liigavõistkondade komplekteerimine on pooleli ning nendega liitumiseks tuleb ühendust võtta kontaktisiku Liina Jõgisu'ga telefonil 51 88734 või meiliaadressil liina.jogisu@mail.ee.

Sparta noorterühma on oodatud 12 -15 aastased poisid. Tarmukas noortetiim lõi lõppenud hooajal kaasa Eesti noortemeistrivõistlustel ning samasugused plaanid on ka eeloleval hooajal.

Noortetreeningute kuutasu on 25,56 eurot kuus. Rohkem infot saab Aivo Liksorilt telefonil 5021340 või meiliaadressil aivo@sparta.ee.

Broneeri mänguaeg, võta firmatiim või sõpruskond kaasa ning tule mängima!


Saalihoki on super!