CrossCore

CrossCore ringtreening on intensiivne lihasvastupidavuse treening, kus kasutatakse nii CrossCore rihmasid, kui ka tehakse harjutusi oma keharaskusega. Treening keskendub eelkõige keha keskosa harjutustele. 

Mitmekülgne CrossCore Rotational Bodyweight Training on vastupidav treeningvahend väikeses formaadis. Sparta personaaltreeneri Argo Aderi sõnul sobib see multifunktsionaalne kogu keha trimmiv lingusüstseem nii tublile jõusaalis muskeldajale kui ka vastupidavusalade harrastajale. "See on ideaalne vahend sisemiste väikeste lihaste treenimiseks," kinnitab Argo.

Janika Koch-Mäe lisab, et slgselt USA armeele välja töötatud ja War Machine`ks ristitud vahend ühendab endas funktsionaalseid harjutusi, kerepöördeid ja jõuharjutusi võimaldades teha treeningut nii staatiliselt kui ka dünaamiliselt.

"Harjutusi saab igaüks teha taseme järgi, seega vahend, mis sobib nii alles algajale kui kogenud treenijale," ütleb Janika, kes on läbinud Helsinkis spetsiaalse CrossCore koolituse ning valmis viima huvilistele läbi ka spetsiaalset CrossCore personaaltreeningut.

 

 
 
Vaata veel: