Registreeri Programmi START!

Programmis START! tutvustatakse jooksu- ja välitreeningu põhimõtteid, erinevaid rühmatreeninguid ja treenimist jõusaalis (algajaile sobiva harjutusvara ja põhimõtetega). Eesmärgiks on läbi erinevate liikumisvõimaluste tutvustamise aidata inimestel leida enda jaoks meeldiv ja sobilik liikumisviis, anda asjakohast ja korrektset infot treenimise ja treeningute kohta.

8 nädala vältel tehakse jooksu- ja välitreeninguid õues, eri stiilis rühmatreeninguid Sparta spordiklubi rühmatreeningute saalides ja jõutreeninguid jõusaalis. 


Eesnimi*
Perenimi*
Isikukood*
Telefoni number*
e-posti aadress*sellele aadressile saadame kinnituskirja
Soovin Sparta uudiskirja*
0.00
0.00
Tasun osalustasu*
50.00
Täiendav info

Registreerimisel palume koheselt tasuda osavõtutasu, selleks kliki nuppu Tasun osavõtutasu, vali pank (SWED, SEB või LHV) ja soorita koheselt pangalingi kaudu tasumine. Tasumata registreering ei kehti.

Küsimuste tekkimisel kirjuta Janika@sparta.ee (Janika Koch-Mäe)

Kokku: 0

START! Programmi ajakava:

15.08 kell 11:00 rühmatreening SeljaEri (Tiina Mikk), suur rühmatreeningute saal

18.08 kell 18:00 kehakoostise määramine ja  loeng „Aktiivne eluviis – hea tervise alus“ (Janika Koch-Mäe), jõusaal ja koolitusklass

20.08 kell 12:00 välitreening (Signe Vent)

22.08 kell 11:00 rühmatreening YOGAFUNC (Ingrid Koort), suur rühmatreeningute saal

24.08 kell 18:00 Jõusaali ABC (Raigo Kuusnõmm), jõusaal

25.08 kell 18:00 loeng „Tervisliku toitumise ABC“ (Janika Koch-Mäe), koolitusklass

27.08 kell 17:30 välitreening (Signe Vent)

29.08 kell 11:00 KõhtSelgTuhar (Evelin Talts), suur rühmatreeningute saal

03.09 kell 17:30 välitreening (Signe Vent)

05.09 kell 11:00 rühmatreening Zumba (Suzanne Kulbach), suur rühmatreeningute saal

10.09 kell 17:30 välitreening (Signe Vent)

12.09 kell 11:00 rühmatreening EasySpinn (Tiina Mikk), spinningusaal

17.09 kell 17:30 välitreening (Signe Vent)

19.09 kell 11:00 EasyDance (Rainer Rebane), suur rühmatreeningute saal

24.09 kell 17:30 välitreening (Signe Vent)

26.09 kell 11:00 rühmatreening Pilates (Signe Vent), suur rühmatreeningute saal

01.10 kell 17:30 välitreening (Signe Vent)

03.10 kell 11:00 rühmatreening FunctionalBody (Riina Suhotskaja), suur rühmatreeningute saal

START! Programm võimaldab teisipäeviti külastada iseseisvalt jõusaali.

Kohtumiseni trennis!