Maris Kajari

Maris Kajari

Personaaltreener
5182174

Marise poolt pakutavad teenused:

Pesronaaltreening

Treeningkava

Kehakoostise määramine

Toitumisnõustamine

Maris Kajari: pole olemas teed õnne juurde, õnn ongi tee

Maris usub elukestvasse õppesse, ning arvab, et hea treener õpibki terve elu. Ta on läbinud erinevaid treenerikoolitusi ning õpib hetkel Tallinna Ülikoolis kehakultuuuri.

Marise koolitused

Marisel on Eesti Võimlemisliidu I taseme treeneri litsents, lisaks on ta läbinud veel stepi, fitballi, core, spinningu ja zumba koolituse.

Maris on lõpetanud akadeemia Nord´i õigusteaduskonna ning töötanud ka SEB pangas erakliendi laenuhaldurina.

„Olen kolme plikatirtsu ema ja naudin seda kogu südamest - ema olla on imeline,“ särab Maris. „Olen oma elus alati armastanud seda, mida teen, seega ma arvan, et see ongi saavutus. Kõike mida teen, teen südamega - ilma väljakutseteta oleks elu väga igav.“

 Kuidas jõudsid Spartasse? 

"Spartasse jõudsin peale esimese lapse sündi, kui Sparta alustas oma tegevust ja mina hakkasin lapse kõrvalt treeninguid juhendama. Sellest otsusest on möödas 9 aastat ja ma naudin iga hetke oma töös. Eri Klas on öeldnud:"Inimene on õnnelik, kui ta teeb seda, mida ta vabal ajal nagunii teeks." Mina olen õnnelik. :)."

Kuidas sai alguse sinu personaaltreeneri amet? 

"Kui usaldada Elu, siis üks asi viib teiseni, ning kõik head asjad juhtuvadki. Olin lõpetanud Glüker Kolleg personaaltreenerite koolituse, ning minu teele sattus suusataja, kes soovis personaaltreeninguid. Sealt see alguse saigi. Nüüdseks olen aidanud erinevate spordialade esindajaid ja tunnen sellest suurt rõõmu."

Keda ootad personaaltreeningutesse? 

"Kõiki, kes soovivad tulemusi ja personaalset lähenemist. Kõiki, kes vajavad enda kõrvale kedagi, kes ütleb, et ei tee 8 kordust, teeme 10. :)"

Sinu lemmik tuharalihaste treenimise harjutus? 

"Lastega tagaaias jalgpalli mängimine :) Tegelikult lemmikut ei ole, aga kükkida meeldib mulle alati."

Millist lihasgruppi sulle endale kõige rohkem treenida meeldib? 

"Kogu keha tervikuna, sest me olemegi üks tervik. Ma armastan liikumist ja ma soovin olla vormis, sest kavatsen ka lastelastega jalgpalli mängida."

Miks on Sparta hea koht treenimiseks?

"Siin on olemas kõige paremad ja mitmekülgsemad võimalused. Palju ruumi ja avarust. Lisaks võid sa siin kohata palju oma ala tipptegijaid. Meil on head treenerid ja hea suhtumine."

Soovita üks hea laul, mille saatel trenni teha?

"Kuna soovin palju jõuda, siis treeningute ajal kuulan loenguid. Viimane lemmik on Kristjan Porti spordibiokeemia loengud."

Marise kontaktid: maris@sparta.ee, telef. 5182174