Liis Laisaar

Liis Laisaar

Noorte showtants
Cheerleaders

Liis Laisaar: tants võimaldab ennast piirideta väljendada

Liis alustas tantsimise ja võimlemisega juba lasteaias. Sellest saadik on ta nende tegevustega vahelduva eduga rohkemal või vähemal määral seotud olnud. "Kõige enam olengi tegelenud showtansuga, aga on ette tulnud ka näiteks rahvatantsu," kõneleb Liis ja lisab, et ta on veel üsna "õpingute" alguses. "Nii et koolitused on mul veel enamjaolt ees," usub ta.

 Hetkel juhindub Liis enim kirest tantsimise vastu ja üritab ka teisi panna seda nautima.

Sodiaagimärk, kuidas see iseloomustab Sind?

"Ambur. Sodiaagimärkide iseloomustustega väga kursis ei ole, aga inimesed ütlevad mulle alati, et olen väga otsekohene, julge, jutukas ja enamasti rõõmsameelne."

On sul mõnda muud ametit peale treeneri oma? Mis koolid oled lõpetanud? Sinu saavutused?

"Olen pidanud mitmeid väga erinevaid ameteid, alustades flaierite jagamisest ning lõpetades avalike suhete ja turundusega tegelemisega. Esimese ja teise klassi veetsin Ameerika Ühendriikides, sealt edasi liikusin Tartu Miina Härma Gümnaasiumisse, siis Hugo Treffneri Gümnaasiumisse (mille lõpetamist kuldmedaliga pean heaks saavutuseks) ja hetkel harin end Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas.

Olen väga uhke, et olen saanud võimaluse tantsida Eesti ja Baltikumi parimas, TTÜ tantsutüdrukute tiimis."

Mis Sind võlub oma ala juures?

"See, et see võimaldab mul end täiesti piirideta väljendada ja et tantsusaalis suudan unustada kõik muu ning lihtsalt tantsida!:)"

Mis Sulle meeldib teha vabal ajal? Sinu hobid?

"Meeldib või mitte, natuke pean õppima. Väga meeldib, et saan palju-palju tantsida ning üritan end üldse jooksmise ja erinevate rühmatreeningute abiga vormis hoida. Hooti naudin söögitegemist, filmide/seriaalide vaatamist ja loomulikult heade sõprade seltsis aja veetmist."

Sinu kirjanduslik maitse?

"Nii palju kui on erinevaid tujusid, on ka erinevaid raamatuid, mis meeldivad."

Missugused on Su meeldejäävaimad filmi- ja teatrielamused? Lemmiknäitlejad?

"Teatrist miskit meeliülendavat viimasest ajast ei meenugi... Filmidest on viimati vaadatutest head näiteks "Good Will Hunting" ja "A Beautiful Mind". Paari kindlat lemmiknäitlejat vist polegi. Alati meeldib, kui on lihtsalt valitud rollile sobiv näitleja ja just selle näitleja olemus annab tegelaskujule palju juurde. Näiteks Robert Downey Jr Ironmanis."

Mis muusikat eelistad kuulata?

"Usun, et võin üsna täie kindlusega öelda, et peaaegu kõike. Ei kuula muusikat vaid ühe žanri piirides. Kui laul meeldib, siis lihtsalt kuulan."

Konkreetne muusikapala, mis tõmbab Sind enne treeningut käima?

"See muutub iga nädala/kahe tagant, sest kui leian sellise laulu, siis kuulan seda non-stop kuni tüdinen ja uue leian :)"

Kelle või mille võtaksid kaasa aastaks üksikule saarele?

"Ei oska kahjuks paremini vastata kui et paaditäie head seltskonda :)"

Kes on sinu lemmiksportlased? Miks?

"Kõik, kes pingutavad eesmärkide ja enese parandamise nimel ning ei kadesta teisi, vaid saavad nende edust vaid motivatsiooni juurde. Samas pean lugu neist, kes on küll edukad, kuid on suutnud endiselt kahe jalaga maa peale jääda."

Iseloomusta Spartat? Sinu arvamus Spartast?

"Uudne, innovaatiline, väga super võimalustega ning mis kõige tähtsam - sõbralik. Olen ääretult õnnelik, et saan olla osa sellest toredast Sparta-perest."

Sinu elu moto?

"Kõike saab, kui vaid piisavalt tahta!:)"

Soovitus klientidele, kes Su tundi tulevad?

"Hea tuju ja naeratus kaasa ja koos saame kõigega hakkama!:)"

Sinu lemmiktund rühmatreeningutes seast? Miks?

"Tegelen veel valimisega :),"