Registreeri FitCamp2024

Registreerimine kuni 7.juuli.

Registreerimine on lõppenud

FITCAMP 2024

Laagrikava

E - 15.07
* 12.00 saabumine Marguse Spordibaasi, Otepääl
* 13.30 lõunasöök
* 16.-18.00 ühine jõusaalitreening ( jõusaal)
Ringtreening (Fitness Challenge stiilis) Ott Kiivikase läbiviimisel
* 18.00 õhtusöök
* 19.30 laagri avamine ja meeskondadesse jaotamine, meeskondlikud mängud

Grilli- ja saunaõhtu koos suplusega järves

T - 16.07
*0 7.45 Hommikuvirgutus (jooks / rulluisutamine & võimlemine) + suplus järves
* 09.00 hommikusöök
* 11.00 – 13.00 KOOLITUS: Fitness Challenge kohtunike koolitus teooria osa (Koolitaja: Ott Kiivikas) (Marguse spordibaas)
* 13.30 lõunasöök
* 16.00 – 18.00 ühine jõusaalitreening Ott Kiivikase läbiviimisel (jõusaal)
* 19.00 õhtusöök
* 20.00 õhtune programm: meeskondlikud mängud

K - 17.07
* 07.45 Hommikuvirgutus (jooks / rulluisutamine & võimlemine) + suplus järves
* 09.00 hommikusöök
* 10.30 – 13.00 PRAKTILINE KOOLITUS: Fitness Challenge kohtunike koolitus  (Koolitaja: Ott Kiivikas, Argo Ader) (Marguse Spordibaas)
* 13.30 lõunasöök
* 17.00 –18.30 Jõusaalitreening (jõusaal) – Fitness challenge stiilis
* 19.00 õhtusöök
* 20.00 õhtune programm: meeskondlikud mängud

N - 18.07
* 07.45 Hommikuvirgutus (jooks / rulluisutamine & võimlemine) + suplus järves
* 09.00 hommikusöök
* 10.30 – 13.00 Fitness Challenge kohtunike atesteerimine teooria + praktiline osa (Koolitaja: Ott Kiivikas, Argo Ader) (Marguse Spordibaas)
* 13.30 lõunasöök
* 15.00 – 18.00 ühine välitreening välijõusaalis ja vabaaja veetmine Kääriku Spordibaasis
* 18.00 – 22.00 Saunaõhtu Kääriku järve ääres olevas saunas ja õhtusöök/meeskondlikud mängud
 

R - 19.07
* 07.45 Hommikuvirgutus (jooks / rulluisutamine & võimlemine) + suplus järves
* 09.00 hommikusöök
* 11.00 – 13.00 ühine jõusaalitreening (jõusaal)
* 13.30 lõunasöök
* 15.00 – 19.00 Väljasõit Lõuna-Eestis

* 19.00 õhtusöök
* 21.00 Fit.Camp laagri ametliku osa lõpetamine ja võitjate autasustamine

L - 20.07 Võistluspäev

* 07.15  Hommikuvirgutus (jooks / rulluisutamine & võimlemine) + suplus järves
* 08.30 - 9.30 hommikusöök
* 11.00 365JP Fitness Challenge liiga 5. etapp individuaal ja segapaaride registreerimine
* 12.00 365JP Fitness Challenge liiga 5. etappi võistlus (Marguse Spordibaas)
* 17.00 – Võistluse autasustamine
* 17.30 – Õhtusöök
* 21.00  Grilli- ja saunaõhtu koos suplusega järves/võistluse afterparty

P 21.07
* 07.45 Hommikuvirgutus (jooks / rulluisutamine & võimlemine) + suplus järves
* 09.00 hommikusöök
* 13.00 lõunasöök ja peale seda lahkumine