Rühmatreeningute uudised

Peruust pärit William Flores korraldab Spartas tõelise Zumba pillerkaare!

Suur Zumbapidu toob Spartasse rahvusvahelised tantsutähed

11:33 13. detsember 2016

Teisel jõulupühal, 26. detsembril kell 13 - 15 toimub Spartas suur Zumbapidu, mida juhivad tituleeritud külalistreenerid, Peruust pärit William Flores, Belgias elav Niina Shablinskaja ning meie omad zumbainglid Maris Kajari ja Kaisa Edenberg.

Kuidas jõulupühade ajal naha alla pugenud liigsed kalorid endalt maha raputada? Tule teisel jõulupühal Sparta suurele Zumbapoele ja tantsi koos tõeliste oma ala tähtedega.

Koos Sparta zumba Igiliikurite Maris Kajari ja Kaisa Edenbergiga on laval tõelised rahvusvahelised tantsutähed.

Peruust pärit ja praegu Rootsis elav William Flores on rahvusvaheliselt tuntud Zumbatreener, kes suurema osa aastast tuuritab Aasias, Ühendriikides, Ladina-Ameerikas ja Euroopas. William on tuntud kui fenomenaalse energiaga treener. Tal on sadu tuhandeid fänne kogu maailmas.

Eestist pärit Niina Shablinskaja elab Belgias ning on juba 7 aastat tunnustatud zumbatreener ja rahvusvaheliste zumbaürituste korraldaja. Niina osales sel aastal Kolumbias zumba looja Beto Perezi tiimis 5000 osavōtjaga Zumba Fitness kontserdil. Ka oli ta sel aastal Kolumbia Tantsud Tähtedega saate kohtunik koos Beto Pereziga.

Eestis saab harva näha rahvusvahelisi zumbatreenereid, seega on teil harukordne võimalus oma pühadejärgsed kalorid koos meiega maha tantsida 26. detsembril toimuval Zumba Partyl!

Meie liikmetele on Zumbapidu tasuta, mitteliikmetele on ühe korra pileti hinnaks 15 eurot.

Lisa oma kommentaar

Sinu nimi:*
Sinu e-post:
Kommentaar:*
Lisa kommentaar
Kuvan 0 kommentaari
Ühtegi kommentaari ei ole.