Rühmatreeningute uudised

Tõnis Holmbergi õpilased näitasid jõutõstmises kõrget taset

15:14 05. august 2022

Sparta jõutõstmise treeneri Tõnis Holmbergi õpilased näitasid Eesti meistrivõistlustel lamades surumises kõrget taset.

Väike ülevaade, kuidas on läinud Sparta jõutõstmise treeneri Tõnis Holmbergi õpilastel:
23.07 klassikalise lamades surumise (varustuseta) Eesti meistrivõistlustel läks Sparta sportlastel väga hästi.
Naiste juuniorite arvestuses -69kg kehakaalus tuli 2. kohale Mirjam Reino tulemusega 70kg.
Kerdo Kruberg tuli juuniorite arvestuses -93kg kaalukategoorias tulemusega 130kg 3. kohale.
Meeste arvestuses -93kg kaalukategoorias tuli 2. kohale väga tihedas konkurentsis Valter Tamberg. Valter surus rinnalt 162,5kg.
-105kg kaalukategoorias juuniorite arvestuses tuli Kert Oswald Mürk 1. kohale tulemusega 145kg. Mürk sai kahjuks tehniliste probleemide tõttu kirja ainult algraskuse, aga sellest piisas.
Kaarel Kolter tuli -120kg kaalukategoorias tulemusega 202,5kg juuniorite arvestuses 1. kohale ja meeste arvestuses 2. kohale. Juuniorite absoluudis tuli Kaarel 1. kohale ja meeste absoluudis 2. kohale.
Võistkondlikus arvestuses tuli Sparta 1. kohale nii avatud klassis kui ka juuniorite arvestuses. Juuniorite arvestuses oli registreeritud 2 võistkonda, üks võistkond tuli esimeseks, teine kolmandaks. Sparta avatud klassi võistkonda kuulusid(Argo Erit, Kaarel Kolter, Siim Salin ja Valter Tamberg).
Sparta1 juuniorite võistkonda kuulusid( Kaarel Kolter, Kert Oswald Mürk, Aleksander Saks).
Sparta2 juuniorite võistkonda kuulusid(Kerdo Kruberg, Adelle Ader, Hans Erik Leesik).

30.07 klassikalise jõutõmbe KV-l läks samuti Sparta Sportlastel väga hästi. Võistlustel oli ainult noorte, juuniorite, avatud ja masters klassi absoluutarvestus. Eraldi kaalukategooriate arvestusi polnud.
Siim Salin tõmbas 310kg millega ta tuli meeste absoluudis 3. kohale.
Vahur Mägi tõmbas 315kg mis kindlustas M1(40-49a) absoluudi ülekaaluka 1. koha.