Saalihoki sõnumid

Saalihoki esindusmeeskond jäi alla Saku Fortunale

13:54 01. november 2010

Sparta team Automaailma esindusmeeskond kaotas meistriliiga 4. voorus Saku Fortunale 7 : 10 (4:5; 3:2; 0:3) ning meie duubelmeeskond  alistas Bändidos/team Hummeli 5 : 1 (1:1; 4:0; 0:0).

Esindusmeeskonna mängu tulemuse otsustasid Saku meeste kaugvisked, mida meie meeskond ei suutnud blokeerida. Kohtumise parimaks mängijaks tunnistati Sander Riis. Eriauhinna hea mängu eest kaitses pälvis Märt Eerme.

Järgmise kohtumise peab Sparta team Automaailm 13.novembril Ääsmäe võistkonnaga Keilas. Mäng algab 16.30.

"Sparta team Automaailm II meeskonna kohtumise esimene kolmandik oli võrdsete võimalustega, kuid teisel ja kolmandal kolmandikul olime domineerivad ning väravahil tuli mängu sekkuda harva," kirjeldas kohtumise käiku meeskonna esindaja Tõnu Savi.

Võistkond peab järgmise kohtumise 13.novembril Keilas Viskoosa SK-ga. Mängu algus 14.30.