Saalihoki sõnumid

Sparta saalihokimeeskonna hooaeg on lõppenud

11:14 15. märts 2011

Nädalavahetusel lõppes meistriliigas mängivate Sparta saalihokivõistkondade hooaeg. Mehed kaotasid veerandfinaalis ülinapilt TTÜ/Team Exelile ning naised vandusid alla EMÜ SK-le.

Põhiturniiril 6. koha saavutanud Sparta team Automaailma esindusmeeskond läks play-off sarja avaringis kokku põhiturniiri kolmanda, TTÜ team Exeliga.

Kahemänguline seeria oli algusest peale tuline. Esimeses kohtumises tuli spartalastel 4:5 kaotus vastu võtta alles lisaajal. Kohtumise parimaks mängijaks tunnistati Remo Merimaa.

Ka teine mäng pakkus algusest lõpuni parajat närvikõdi. TTÜ team Exeli meeskond suutis 22 sekundit enne mängu lõppu visata võiduvärava ning tablool põlesid taas numbrid 4:5.
Mängu parimaks tunnistati taas Remo Merimaa ja treeneri auhinna pälvis Mihkel Tasa. Võistkond lõpetas hooaja meistriliigas 6. koha.

Põhiturniiril 4. kohaga lõpetanud Sparta naiskond jäi play-offi avaringis selgelt alla suurimale kullapretendendile Eesti Maaülikooli SK-le 0:10 ja 1:7. Finaalipääsuks on vaja kolme võitu, seega lahingud jätkuvad.

Pilk statistikatabelile näitab, et meeste põhiturniiri resultatiivseim Sparta meeskonna liige Jaanus Kase, kes 14 kohtumises viskas 18 väravat ning andis 5 resultatiivset söötu. See tulemus andis talle mängijate üldarvestuses 16. koha.

Naiste parimana oli Kadri Esko 14-s, visates 15 mängus 17 väravat ja andes 1 resultatiivse söödu.

Siit leiad saalihoki sündmuste kohta lisainfot:

Saalihokihooaeg pole veel täielikult lõppenud. Juba 19.03. kohtub Sparta team Automaailm II võistkond esiliiga veerandfinaalis Paide-Järva SHK-ga.