Saaliinfo

Futsaliliiga liidrite duell lõppes viigiga

15:11 13. detsember 2010

Futsali teise liiga võtmekohtumises mängis tabelijuht Sparta/Balticwater 5 : 5 viiki teisena oleva Kiili SK-ga.

Kohtumine algas meie meeskonna jaoks nagu Hitchcocki õudusfilm.  "Jäime kohe 0 : 4 taha," tõdes meeskonna igiliikur Ralf Rogov ja lisas, et enne poolajavilet sai ka Sparta/Balticwater väravamaitse suhu.

Vaheajal pidas meeskond riietusruumis korraliku kiirkoosoleku ja tegi juhtunust vajalikud järeldused. "Teine poolaeg kuulus täielikult meile, kiilikad pääsesid vaid 4-5 korda üle keskjoone," kõneles Ralf ja kurtis, et seekord polnud tiimil kuigi head läbisaamist õnnejumalanna Fortunaga.  "Lõime mängu jooksul vähemalt 10 korda posti või latti." Kui mängida jäi veel kaks minutit, suutis Sparta/Balticwater viigistada 5 : 5.

Kired möllasid: 4 kollast ja 1 punane kaart

Mäng oli väga võitluslik, vastased teenisid 4 kollast ja 1 punase kaardi. Sparta suurimad väravakütid olid Ralf Rogov ja Magnar Mikkelsaar, kes  pommitasid vastase väravavõrku  kahe peale 4 väravat. Ühe väravaga sai jala valgeks Ragnar Ein.

Sparta/Balticwateri koossesi Kiili mängus: Peep Lepikult, Kersten Lõppe, Sven Lullu, Siim Malva, Hans Talgre, Magnara Mikkelsaar, Ralf Rogov, Raivo Seema, Ragnar Ein, Rando Tamm, Andri Porila.

Nüüd ootab Sparta/Balticwaterit ees väljateenitud jõulupuhkus, millele minnakse tabeli liidrina.

1 S.Sparta Balticwater 6 5 1 0 69:34 16
2 S. Kiili SK 6 4 2 0 46:19 14
3 S.EMÜ SK 5 3 1 1 34:31 10
4 S.FC Reformierakond Rapla 6 3 0 3 66:42 9
5 S.Saaremaa JK aameraaS 5 2 0 3 35:46 6
6 S. Saku JK 6 0 1 5 38:52 1
7 S. JK Jalgpallihaigla 6 0 1 5 38:102 1