Saaliinfo

Sparta võrkpallinaiskond krooniti Credit24 Rahvaliiga võitjaks

10:59 02. mai 2011

Sparta võrkpallinaiskond alistas tänavuse hooaja Credit24 Rahvaliiga finaalis Ülenurme 2:0.

Credit 24 rahvaliiga finaalturniir peeti tänavu ühepäevase turniirina 30. aprillil 2011 Keilas.

Liidrina jõudis alagrupi mängudest finaalturniirile Saaremaa 7 võidu ja 3 kaotusega. Ühesuguse võitude ja kaotuste suhtega - 6 võitu ja 4 kaotust -  said finaalturniiri edasipääsu TTÜ Dynamo/Särtsakad, Sparta ja Ülenurme.

"Poofinaali vastaseks sai Sparta naiskond Saaremaa. Esimese geimi võitis Sparta, kuid teises geimis läks võit napilt Saaremaale. Otsustavas kolmandas geimis läks 8 punkti juures mängupoolte vahetusele liidrina Saaremaa, kuid Sparta naised suutsid ennast kokku võtta ning kaotusseisust otsustava geimi võidu võtta. Poolfinaali võit Spartale 2:1," vahendas kohapealt sündmusi naiskonna üks juhtfiguure Virve Jõgeva.

Teises poolfinaalis olid vastamisi  TTÜ Dynamo/Särtsakad ja Ülenurme. TTÜ Dynamo/Särtsakad ei suutnud Ülenurmele tugevat vastupanu osutada ja võit läks Ülenurmele 2:0

Finaal oli täis pingelist heitlust

Kuld ja hõbemedalid tuli omavahel ära jagada finaalmängus Sparta ja Ülenurme vahel.

"Kuigi alagrupi mängudel olime Ülenurmet kahel korral võtnud ei alahinnanud me vastast. Teadsime, et mäng tuleb pingeline ja võidelda tuleb iga punkti eest," kõneles Jõgeva.

Kuigi Ülenurme osutas visa vastupanu võttis Sparta naiskond finaalivõidu geimidega 2:0. Kuldmedalid ja hooaja võit Sparta naiskonnale!

Pronksiheitluses võitsid TTÜ Dynamo/Särtsakad Saaremaad, ning saavutasid 3 koha. Saaremaa pidi leppima finaalturniiri viimase kohaga.

Credit 24 rahvaliiga mängudel mängisid Sparta naiskonnas Reelika Kauge, Erle Laak- Sepp, Piret Priimägi, Kristel Siht, Mari-Liis Mänd, Marit Laos, Virve Jõgeva, Maaja Tammar, Marika Raiski, Marje Rosenblatt, Jaana Väli ja Mari Loorman. Võistkonna treener Tarmo Kalmann.