teated

Algab kampaania "Sõber kingib tasuta kuu"

14:46 31. mai 2016

6. juunist - 31. juulini toimub Spartas traditsiooniline suvekampaania "Sõber kingib tasuta kuu", kus sõpru-tuttavaid Spartasse tuues saab ennast premeerida tasuta kuu(de)ga.

Sõprus on tõepoolest väärt asi! Head Sparta liikmed, tooge oma semud-tuttavad Spartasse trenni ja premeerige ennast selle eest tasuta treeningkuuga.

Kampaania „Sõber kingib tasuta kuu“ kestab 1. juunist – 31. juulini ning on mõeldud meie liikmetele.

KAMPAANIA TINGIMUSED:

  • Tasuta treeningkuu saamiseks pead Spartasse juurde tooma uue liikme. Mida rohkem uusi treenijaid klubisse tood, seda kauem treenid ise tasuta. Näiteks kuue sõbra või tuttava Spartasse-kutsumisel spordid järgmised pool aastat meie klubis sentigi maksmata.  Ja kui Su tuttavate hulka kuulub terve võrkpallimeeskond, siis on meil hea meel tõdeda, et järgmised 365 päeva oled Sa Sparta klubi treeningarvetest prii.
  • Tule lepingut sõlmima koos oma sõbraga ja täida ankeet. Kui aga sõber saabub lepingut sõlmima üksinda, siis peab ta täitma administraatori laual oleva ankeedi, kuhu tuleb kirjutada Sinu nimi.
  • Pärast sõbra 49 eurose maksu tasumist saad järgneva kuu treenida Spartas täiesti tasuta. Saadud boonuskuu kohta saadame Sulle meili teel personaalse kinnituse.

Niisiis, võta sõber kaasa ning tule Spartasse!

Lisa oma kommentaar

Sinu nimi:*
Sinu e-post:
Kommentaar:*
Lisa kommentaar
Kuvan 0 kommentaari
Ühtegi kommentaari ei ole.