Uudiseid Spartast

Ekideni Eesti meistrivõistlused olid spartalaste pidupäev

13:25 02. mai 2017

Rasketes ilmastikuoludes tulid ekideni Eesti meistrivõistlustel võitjateks  nii Sparta nais- kui meeskond.

Nädalavahetusel Tallinnas, Lillepi Pargis peetud Eesti ekideni meistrivõistlustel tuli lisaks konkurentidele võidelda ka väga külma, märja ja lumise ilmaga.

Naiste arvestuses oli stardis täpselt kolm võistkonda.  Medalid jagati vastavalt kuld Spartale 2.42,03 (Merill Mägi, Olga Andrejeva, Pille Hinn, Marion Tibar, Katrina Stepanova ja Jana Treier), hõbe Treeningpartnerile 2.42,48 ning pronksmedal Täppsortlastele 2.55,56.

Meeste võistkondi oli täna võistlustules seitse.  Kindla võidu saavutas Sparta I meeskond ajaga 2.12,42 (Tõnu Lillelaid, Raivo Alla, Ats Sõnajalg, Roman Fosti, Raido Mitt ja Roman Hvalõnski). Teise koha võitis Treeningpartneri I meeskond tulemusega 2.19,19. Kolmanda koha pälvis SK ProRunner ajaga 2.19,52.

Sparta II võistkond (Sergei Rjabõškin, Sander Jürs, Joel Puulmann, Taavi Tambur, Janno Roosimets, Madis Osjamets) pälvis tubli 4. koha.

"Meie trumbiks oli võistkondade ühtlus - pikk pink otsustas," kommenteeris Sparta jooksugrupi peatreener Toomas Tarm. "Meestel oli ülekaal selgem, aga naistest võib esikohta pidada töövõiduks," lisas Tarm.

Naiskondade tabel:

Meeskondade tabel:

Lisa oma kommentaar

Sinu nimi:*
Sinu e-post:
Kommentaar:*
Lisa kommentaar
Kuvan 0 kommentaari
Ühtegi kommentaari ei ole.