Uudiseid Spartast

Spartalased Narvas ühispildil.

Spartalased domineerisid Narva energiajooksul

17:16 12. juuni 2017

10. juunil Narva energiajooksu raames peetud Eesti meistrivõistlustel poolmaratonis saavutasid Sparta mehed lausa nelikvõidu. Naistest tõusis pjedestaalile Marion Tibar.

Üle ootuste edukaks osutunud võistlustel saavutasid Sparta mehed lausa nelikvõidu. Võitja Roman Fostile järgnesid Raido Mitt, Raivo Alla ja Tõnu Lillelaid. Hea jooksu tegi ka Sander Jürs, kes saavutas 11.koha.

Kui meeste medalid olid ootuspärased, siis naiste arvestuses 3.koha saanud Marion Tibari südi esitus oli tõeline üllatus. Tubli jooksu tegid ka 6.kohal lõpetanud Jana Treier, 7.koha saavutanud Pille Hinn ja 14-ndaks tulnud Silja Jürs.

Treener Ahto Tatteri hinnangul võib edu põhjuseks pidada õnnestunud tugevaid ühistreeninguid ja õigeaegset vormiajastamist.