Uudiseid Spartast

Spartalase Evelin Taltsi come-back kulmineerus Eesti meistritiitliga.

Sparta kergejõustiklased särasid Eesti meistrivõistlustel

10:10 25. juuli 2017

22.-23.juulil Kadrioru staadionil toimunud Eesti suvistel kergejõustiku meistrivõistlustel võitsid spartalased kokku 5 medalit, neist 2 kuldset ja 3 hõbedat.

Stardijoonele rivistus kahe päeva jooksul lausa 11 spartalast. "Meie eliitala oli seekord 3000 m takistusjooks," hindas olukorda jooksugrupi peatreener Ahto Tatter. "Naistest tõid kaksikvõidu jooksuradadel comebacki teinud Evelin Talts (1.koht) ja Olga Andrejeva (2.koht), meestest saavutas 2.koha Ats Sõnajalg."

Vasaraheites võttis ülekaaluka võidu (edu järgmise ees 5,5 m) kahekordse olümpiapronksi Jüri Tamme juhendamisel harjutav Genro Paas.

5000 m jooksus saavutas 2.koha maratoonar Roman Fosti, kes jookseb juba 2 nädala pärast Londoni MM-il maratoni.

Lisaks kaunistasid võistlust kaks 4.kohta naiste keskmaadistantsidel, Brit Rammul 1500 m ja Katrina Stepanova 800 m jooksudes isiklite rekorditega.