Uudiseid Spartast

Sparta ootab lapsi ja noori kergejõustikutrenni

00:03 01. september 2019

Kuuel korral nädalas toimuvad tugeva üldkehalise suunitlusega kergejõustikutreeningud ootavad igas vanuses liikumishuvilisi lapsi treeningutele.

Koos teeneka ja kogenud Marius Undiga treenivad lapsi ka Maris Kajari, Maile Mangusson, Reigo Jörsi ning Hege Mardiste. „Ootame uue kergejõustikugrupiga liituma igas vanuses lapsi,“ ütleb Unt ja lisab, et treeninggrupid moodustatakse vastavalt noorsportlase vanusele ja võimekusele.

Marius Undi sõnul tegelevad nooremad, 1.-3. klassi lapsed ÜKE suunitlusega mitmekülgsete treeningutega, natuke vanemate laste jaoks tuleb päevakorda aga juba spetsiifilisematele aladele keskendumine. Eriti on Undi sõnul oodatud jooksuhuvilised. „Kui vähegi võimalik, toimuvad treeningud Järve metsas värskes õhus,“ rõhutab kogenud spetsialist Unt. „Talvel kolime pallimängusaalidesse või kergejõustikuhalli.“

Koolivaheajad plaanivad treenerid sisustada laagrite ning ühiste ettevõtmistega. „Tahame propageerida sportlikke eluviise ning populariseerida noorte seas spordialade kuningannat – kergejõustikku,“ kinnitab Unt, lisades muhedalt, et kui aga nende võrku satub tõeline talendikas kuldkala, siis ollakse valmis aitama ta nõu- ja jõuga kasvõi olümpiale välja.

Rohkem infot jagab peatreener Marius Unt meiliaadressil mariusunt@gmail.com.

Kohtume Sparta kergejõustikukoolis!

Ühe kuu treeningmaks on 40 eurot (pearaha saajatele) ja 50 eurot (pearaha mittesaajatele)

Treening võimaldab 8 - 18 aastastel lastel/noortel külastada 6 x nädalas osaleda kergejõustiku treeningutel

Treeningajad:

E 16:00 - 17:30

T 16:00 - 17:30

K 17:00 - 18:30

N 16:00 - 17:30

R 16:00 - 17:30

L 10:00 - 12:30 matka trenn

 

Lisa oma kommentaar

Sinu nimi:*
Sinu e-post:
Kommentaar:*
Lisa kommentaar
Kuvan 0 kommentaari
Ühtegi kommentaari ei ole.