03.04.18 kell 10.45

Sparta suusagrupi liikmed osalesid nädalavahetusel Venemaal Murmanskis peetud "Põhja peo"-maratonil.

Roman Fosti jooksis poolmaratoni MM-il supertulemuse

03.04.18 kell 08.55

Valencias toimunud poolmaratoni MM-il saavutas spartalane Roman Fosti 63. koha ajaga 1:03.45.

Sparta suusatajate eduka nädalavahetuse eest hoolitsesid Martti Himma ja Anette Veerpalu

14.03.18 kell 15.12

Laupäeval sõidetud Viru Maratoniga sai läbi selle hooaja Estoloppeti sari, mille üldvõitjaks tuli meestest spartalane Martti Himma. Samal nädalavahetusel krooniti Eesti meistriks klassikasprindis Anette Veerpalu.

Kiida Sparta teenindajat!

21.02.18 kell 14.33

Sparta osaleb ka tänavu märtsis toimuvas üleriigilises kampaanias „Kiida teenindajat!“.

Tartu maratoni kiireimad spartalased olid Martti Himma ja Reeda Tuula

19.02.18 kell 15.07

Pühapäeval toimunud 45. Tartu suusamaratoni parimad spartalased olid mestest Martti Himma (5. koht), naiste arvestuses kaheksandaks tulnud Reeda Tuula.