Uudiseid Spartast

Sparta sügiskrossi tulemused

27.09.23 kell 15.00

Ilmataat ei olnud seekord väga armuline, kuid Sparta sügiskross sai sellest hoolimata peetud

Osalejate arv oli võrreldes varasemate aastatega küll väiksem, kuid sellele vaatamata oli võistlustules üle 150 noore ja täiskasvanud jooksja. Lisaks koduklubile olid arvukamalt esindatud Tallinna klubid Elite Sport, Nõmme ja Fortis.

Sparta laskesuusatajate tulemused Baltic Biathlon Cupil

27.09.23 kell 14.50

Möödunud nädalavahetusel 23. ja 24. septembril toimus Lätis Baltic Biathlon Cup(BBC). Sparta Spordiklubi laskesuusatajad võitsid seal kokku 7 medalit!

Nädalavahetusel krooniti esimesed Fitness Challenge Eesti meistrid

27.09.23 kell 13.32

Spartakatest tegi meeste kuldsarjas kõva tulemuse Sander Kaur (285 kordust). Võrdluseks, et viimastel Euroopa meistrivõistlustel võideti kuldsari 290 kordusega. Lisaks võidutsesid Rene Laane (Tartu Kulturismi ja Fitnessi klubi) ja Sander Kaur meeste paarisvõistluse võistlusel, kus võtsid 564 kordusega esikoha. Meeste juuniorite vanuseklassi 16-20 a. võitis spartakas Hendrik Urbanik 259 kordusega.

Templimaratoni võitjad

26.09.23 kell 11.12

Kõik templikaardid on kenasti Spartasse jõudnud ja võitjate nimekiri on teie ees!

Valio Profeel Cup toimub juba sellel nädalavahetusel

19.09.23 kell 15.26

23-24. septembril toimuvad Spartas kolm võistlust - Fitness Challenge Eesti meistrivõistlused, Valio Profeel Cup algajate võistlus kulturismis ja fitnessis ning Valio Profeel Cup rahvusvaheline põhivõistlus kulturismis ja fitnessis. Seoses sellega ei tööta nädalavahetusel ka Sparta saunad.