Kas oled juba proovinud uusi jõusaali treeninguid?

 Kliki "jõusaali treeningud", vali treening ja broneeri trenni!

 
26. sept
Esmaspäev
27. sept
Teisipäev
28. sept
Kolmapäev
29. sept
Neljapäev
30. sept
Reede
01. okt
Laupäev
02. okt
Pühapäev
700
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Evelin Talts
Saal:
KST
11:00 - 11:55
KST
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
YogaFunc
11:00 - 11:55
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
SpartaSkill
12:00 - 12:55
SpartaSkill
Treener: Eiko Toom
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Indrek Otsus
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal:
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Jõusaali ABC
17:30 - 18:30
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Sparta ÜKE
18:00 - 19:00
Sparta ÜKE
Treener: Reigo Adamson
Saal: Jõusaal 2
Poks
18:00 - 19:00
Poks
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
SeljaEri
18:00 - 18:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Suusagrupi treening
18:00 - 19:45
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 5
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Signe Vent
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
KST
19:00 - 19:55
KST
Treener: Signe Vent
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 10:55
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
bodyArt
11:00 - 11:55
bodyArt
Treener: Signe Vent
Saal:
Step&Abs
11:00 - 11:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Siim Kelner
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Jõutõstmine
17:00 - 19:00
Jõutõstmine
Treener: Tõnis Holmberg
Saal:
AbsExpress
17:00 - 17:25
AbsExpress
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
Spinning
17:30 - 18:25
Spinning
Treener: Signe Vent
Saal:
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
FunctionalBody
18:00 - 18:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
Poksi baaskursus
18:00 - 19:30
Poksi baaskursus
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 4
Rattagrupi treening
18:00 - 19:30
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Jooksugrupi treening
19:00 - 19:55
Jooksugrupi treening
Treener:
Saal:
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
YogaFunc
07:30 - 08:20
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Kristel Moorus
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Moorus
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Indrek Otsus
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
BodyIntervall
17:00 - 17:55
BodyIntervall
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
PilatesFlow
17:30 - 18:25
PilatesFlow
Treener: Signe Vent
Saal:
Jõusaali ABC
17:30 - 18:30
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Sparta ÜKE
18:00 - 19:00
Sparta ÜKE
Treener: Reigo Adamson
Saal: Jõusaal 2
Poks
18:00 - 19:00
Poks
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
YogaFunc
18:30 - 19:25
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
AbsExpress
19:00 - 19:30
AbsExpress
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 10:55
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Jooksugrupi treening
10:00 - 11:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Siim Kelner
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Jõustõstmine
17:00 - 19:00
Jõustõstmine
Treener: Tõnis Holmberg
Saal:
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
PowerPlate ringtreening
17:30 - 18:25
PowerPlate ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal:
Jooksugrupi treening
17:30 - 19:00
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
Step&Abs
18:00 - 18:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
YogaFunc
18:00 - 18:55
YogaFunc
Treener: Piret Roosileht
Saal:
Poksi baaskursus
18:00 - 19:30
Poksi baaskursus
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 5
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 4
Rattagrupi treening
18:00 - 19:45
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Maris Kajari
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Maris Kajari
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Yin jooga
10:00 - 10:55
Yin jooga
Treener: Piret Roosileht
Saal:
Suusagrupi treening
10:00 - 12:30
Suusagrupi treening
Treener: külalistreener
Saal: Välitreening 4
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
KST
12:00 - 12:55
KST
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Pilates
17:00 - 17:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Dünaamiline venitus
19:00 - 19:55
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SpartaSkill
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Noorte jõusaalitreening
Treener Indrek Otsus
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta ÜKE
Treener Reigo Adamson
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poks
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 5
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine, algusega Liivametsa tn. parklast.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
AbsExpress
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 26.09.2022
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
bodyArt
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Noorte jõusaalitreening
Treener Siim Kelner
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõutõstmine
Treener Tõnis Holmberg
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 17:00 - 19:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
AbsExpress
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 17:00 - 17:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Spinning
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poksi baaskursus
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (fartlek) 50 min + venitusharjutused ja harjutused kerelihastele Sparta Spordiklubis. Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus (jõukohane kõigile). Spordinädala raames Tasuta
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 4
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (fartlek) 50 min + venitusharjutused ja harjutused kerelihastele Järve metsas või Sparta Spordiklubis. Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus (jõukohane kõigile, kergema koormusega). Spordinädala raames Tasuta
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit, algusega Spartast. Erinevatel radadel rahulikum sõit. (treening 1,5h. Lambid peale!
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 27.09.2022
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Eakate treening
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Noorte jõusaalitreening
Treener Indrek Otsus
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
BodyIntervall
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta ÜKE
Treener Reigo Adamson
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poks
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
AbsExpress
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 19:00 - 19:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 28.09.2022
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 10:00 - 11:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Päevane jooksutreening Järve metsas. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 10:30 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Noorte jõusaalitreening
Treener Siim Kelner
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõustõstmine
Treener Tõnis Holmberg
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 17:00 - 19:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
PowerPlate ringtreening
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 18:00 Järve metsa jõulinnakus. Spordinädala raames Tasuta
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Piret Roosileht
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poksi baaskursus
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 5
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Imitatsioontreening, algusega Vääna tn. parklast.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 4
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 18:30 Järve metsa jõulinnakus. Spordinädala raames Tasuta
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit, algusega Spartast. Erinevatel radadel rahulikum sõit. (treening 1,5h). Lambid peale!
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 29.09.2022
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 30.09.2022
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 30.09.2022
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 30.09.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Maris Kajari
Saal
Kuupäev 30.09.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 30.09.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 30.09.2022
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Maris Kajari
Saal
Kuupäev 30.09.2022
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 30.09.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 30.09.2022
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 30.09.2022
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 30.09.2022
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Yin jooga
Treener Piret Roosileht
Saal
Kuupäev 01.10.2022
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Suusagrupi treening
Treener külalistreener
Saal Välitreening 4
Kuupäev 01.10.2022
Aeg 10:00 - 12:30
Kestvus 150 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Imitatsioonitreening Kõrvemaal. Treener Veiko Hintsov.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 01.10.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 01.10.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 02.10.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 02.10.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 02.10.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 02.10.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 02.10.2022
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*