Rühmatreeningute tunniplaan - vali sobiv trenn, broneeri ja tule, teeme koos trenni!

Prinditav tunniplaan!

Kui trennide vahel on raske valida või tahaksid midagi uut proovida, siis tutvu rühmatreeningute kirjeldustega! Lisatud ka tutvustavad videod.

Treeningud oleme jaganud vastavalt iseloomule eri värvi tabidele. Kliki tabil ja vaata, mida me pakume - valik on suur ja kindlasti leiad omale sobiliku trenni!
Nüüd saad broneeritud trenni ka kohe oma kalendrisse lisada!

 
04. dets
Esmaspäev
05. dets
Teisipäev
06. dets
Kolmapäev
07. dets
Neljapäev
08. dets
Reede
09. dets
Laupäev
10. dets
Pühapäev
700
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Evelin Talts
Saal:
YogaFunc
11:00 - 11:55
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
KST
12:00 - 12:55
KST
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
Sparta Skill
12:00 - 12:55
Sparta Skill
Treener: Eiko Toom
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Indrek Otsus
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal:
Jõusaali ABC
17:30 - 18:30
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
SeljaEri
18:00 - 18:55
SeljaEri
Treener: Evelin Talts
Saal:
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
ÜKE
18:00 - 19:00
ÜKE
Treener: Reigo Adamson
Saal: Jõusaal 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Signe Vent
Saal:
CoreFit
19:00 - 19:55
CoreFit
Treener: Signe Vent
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 11:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
bodyArt
11:00 - 11:55
bodyArt
Treener: Signe Vent
Saal:
Step&Abs
11:00 - 11:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
Spinning
12:00 - 12:55
Spinning
Treener: Margus Mikk
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Siim Kelner
Saal: Jõusaal 2
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Zumba
17:00 - 18:25
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal:
Poks
17:30 - 18:30
Poks
Treener: Arman Nahapetjan
Saal:
Spinning
17:30 - 18:25
Spinning
Treener: Signe Vent
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
FunctionalBody
18:00 - 18:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Bachata
18:30 - 18:55
Bachata
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
IntervallVentti
19:00 - 19:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
YogaFunc
07:30 - 08:20
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Kristel Moorus
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Moorus
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Indrek Otsus
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
IntervallVentti
16:00 - 16:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
KST
17:00 - 17:55
KST
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
Jõusaali ABC
17:30 - 18:30
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
bodyArt
17:30 - 18:25
bodyArt
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
ÜKE
18:00 - 19:00
ÜKE
Treener: Reigo Adamson
Saal: Jõusaal 2
YogaFunc
18:30 - 19:25
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
PowerBall
19:00 - 19:55
PowerBall
Treener: Signe Vent
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
Kalisteenika
19:00 - 20:30
Kalisteenika
Treener: Kaspar Kallas
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 11:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Jooksugrupi treening
10:00 - 11:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: külalistreener
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Siim Kelner
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
Poks
17:30 - 18:30
Poks
Treener: Arman Nahapetjan
Saal:
Jooksugrupi treening
17:30 - 19:00
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
Step&Abs
18:00 - 18:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
YogaFunc
18:00 - 18:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 5
MaratonSpinn
18:00 - 19:15
MaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal:
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
IntervallVentti
20:00 - 20:55
IntervallVentti
Treener: Reigo Jörsi
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate võimlemine
09:30 - 10:25
Eakate võimlemine
Treener: Signe Vent
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Maris Kajari
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Signe Vent
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal:
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal:
Kalisteenika
17:30 - 19:00
Kalisteenika
Treener: Kaspar Kallas
Saal: Jõusaal 2
Tõstmine
18:00 - 19:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Suusagrupi treening
10:00 - 11:45
Suusagrupi treening
Treener: külalistreener
Saal: Välitreening 4
Yin jooga
10:00 - 10:55
Yin jooga
Treener: Piret Roosileht
Saal:
MaratonSpinn
11:00 - 12:30
MaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal:
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
KST
12:00 - 12:55
KST
Treener: Signe Vent
Saal:
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Pilates
17:00 - 17:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Dünaamiline venitus
19:00 - 19:55
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Skill
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Noorte jõusaalitreening
Treener Indrek Otsus
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
ÜKE
Treener Reigo Adamson
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Rahumäel: fartlek ja mäkkejooksud / harjutused treppidel. Soojendusjooksu algus kell 18.00 Järve metsa jõulinnakus. Soojendusvõimlemise algus ca kell 18:15 Sütiste metsa treppide juures.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
AbsExpress
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 04.12.2023
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
bodyArt
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Spinning
Treener Margus Mikk
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Noorte jõusaalitreening
Treener Siim Kelner
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 17:00 - 18:25
Kestvus 85 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras Zumba!
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poks
Treener Arman Nahapetjan
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Spinning
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: fartlek ja harjutused (jõukohane kõigile, kergema koormusega kui esmaspäevane trenn). Algus kell 18.00 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks/matk Järve metsas. Harjutuste tegemine. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Suusatamine, algusega Hiiu staadioni nurgast.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Bachata
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Treeningut ei toimu!
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 05.12.2023
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Eakate treening
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Noorte jõusaalitreening
Treener Indrek Otsus
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
bodyArt
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
ÜKE
Treener Reigo Adamson
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
PowerBall
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Kalisteenika
Treener Kaspar Kallas
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 06.12.2023
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 33
Vabad kohad 33

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 6

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 10:00 - 11:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40
Info: Päevane jooksutreening Järve metsas. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 10:30 Järve metsa jõulinnakus.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener külalistreener
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 16
Info: Treener Kaili Kuusik

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Noorte jõusaalitreening
Treener Siim Kelner
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 33
Vabad kohad 33

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Poks
Treener Arman Nahapetjan
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 25
Vabad kohad 24

Sisesta sooduskood:
Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 18:00 Järve metsa jõulinnakus.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 5
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 18:30 Järve metsa jõulinnakus.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 33
Vabad kohad 26

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 33
Vabad kohad 33

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal
Kuupäev 07.12.2023
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 08.12.2023
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 33
Vabad kohad 33

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Eakate võimlemine
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 08.12.2023
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
SeljaEri
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 08.12.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Maris Kajari
Saal
Kuupäev 08.12.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 29

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 08.12.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 08.12.2023
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 33
Vabad kohad 33

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
CrossCore ringtreening
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 08.12.2023
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 8

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 08.12.2023
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kalisteenika
Treener Kaspar Kallas
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 08.12.2023
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Sisesta sooduskood:
Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 08.12.2023
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 8
Vabad kohad 6

Sisesta sooduskood:
Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 08.12.2023
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 33
Vabad kohad 33

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 09.12.2023
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Suusatamine Pirita suusaradadel, algusega Pirita velodroomilt.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Suusagrupi treening
Treener külalistreener
Saal Välitreening 4
Kuupäev 09.12.2023
Aeg 10:00 - 11:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 29
Info: Suusatamine, algusega Hiiu staadioni nurgast. Treener Hillar Tamme.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Yin jooga
Treener Piret Roosileht
Saal
Kuupäev 09.12.2023
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal
Kuupäev 09.12.2023
Aeg 11:00 - 12:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 33
Vabad kohad 29

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 09.12.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
KST
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 09.12.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 10.12.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 10.12.2023
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 10.12.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 10.12.2023
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 10.12.2023
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *