Saalihoki on super!

Saalihoki ehk saalibändi sai alguse koolidest ja on lisaks võistlusspordile populaarne harrastussport. Suurima populaarsuse on ta saavutanud Soomes, Rootsis ja Šveitsis. Soosing kasvab jätkuvalt ka Eestis.
 
Spartas on saalihokit harrastatud a-st. 2009.  Meelejääva saalihokinaudingu saavutamisele aitavad kaasa kvaliteetsed poortid ning suurepärane Taraflexi põrand. Oluliseks eeliseks selle põrandakatte juures on see, et ta ei tekita kukkudes põletushaavu.
Saalihokit saab Spartas mängida korraga kahes saalis.

Sparta saalihoki naiskond ja meeskond mängivad Eesti meistriliigas.
Eesti meistriliigas mängivad nii Sparta meeskond kui ka naiskond. 2016 aastal krooniti Sparta naiskond Eesti meistriks, 2013, 2014 ja 2015 aastal pärjati hõbemega ning 2017 aasta lõpetati hooaeg pronksmedaliga. [meeskonna tulemused oskab ehk paremini ära märkida Tõnu Savi]. Mitmed meeskonna ja naiskonna mängijad kuuluvad ka Eesti koondise koosseisu.

Sparta liigavõistkondade komplekteerimine Sparta meeskonna treeningute kohta saab infot Tõnu Savi'lt telefonil 5068355, tonu@salome.ee ning naiskonna kohta saab infot Liina Jõgisu'lt telefonil 5188734, liina.jogisu@mail.ee.

Sparta noorterühma on oodatud 12 -15 aastased poisid. Tarmukas noortetiim lõi lõppenud hooajal kaasa Eesti noortemeistrivõistlustel ning samasugused plaanid on ka edaspidiseks.

Broneeri mänguaeg, võta firmatiim või sõpruskond kaasa ning tule mängima!


Saalihoki on super!