Zumba

Treeningu kestus: 55 minutit

Lihasgrupid: Kogu keha lihaskond, tugevat koormust saavad jala-, tuhara- ning kerelihased.

Intensiivsus: intensiivne

Lisainfo: Vajalik mugav treeningriietus ja -jalanõud. Võta kaasa treeningrätik, vesi ja hea tuju.

Treeningu eesmärk: Parandada ning säilitada üldist vastupidavust, koordinatsiooni, kehatunnetust ja tugevdada kardiovaskulaarsüsteemi.

Treening toimub: Rühamasaalide väikeses saalis.

Treener: Maris Kajari

Treeningu kirjeldus: Zumba on emotsionaalne tantsuline treening, kus iga lugu on ülesehitatud kolmele või neljale kergesti järgitavale põhiliikumisele, millele lisatakse erinevatele tantsudele iseloomulikke elemente. Zumba sisaldab peaaegu kõikide tuntud ja vähemtuntud ladina-ameerika tantsude, lisaks kõhutantsu, hip-hopi, tango jt. tantsude elemente.  Kogu treening kulgeb 10-15 erineva tantsuloo saatel, kiirete ja aeglasemate rütmide vaheldudes. Treeningu ajal lisatakse märkamatult lihaskoormust tõstvaid aeroobikaelemente, mida vastavalt treeningul osaleja soovile võib ka ära jätta, jätkates ainult tantsulise liikumisega.

 

 

 

Zumba tunnine treeningprogramm sisaldab peaaegu kõikide tuntud ja vähemtuntud ladina-ameerika tantsude, lisaks kõhutantsu, hip-hopi, tango jt. tantsude elemente ning kogu treening kulgeb 10-15 erineva tantsuloo saatel, kiirete ja aeglasemate rütmide vaheldudes. Samal ajal lisatakse märkamatult lihaskoormust tõstvaid aeroobikaelemente, mida vastavalt treeningul osaleja soovile võib ka ära jätta, jätkates ainult tantsulise liikumisega.

 

Loe veel:

Maris Kajari: kui tahad pidutseda, tule Zumbasse