Liitumine suusatamise ja laskesuusatamise õppekavadega

Palume uutel trennihuvilistel treeneriga ühendust võtta. Kui laps soovib peale proovitreeningut spordikooli trennidega liituda ja treenerilt on saadud kinnitus tema valmiduse kohta arvata laps treeninggruppi, tuleb sõlmida Sparta Spordikooliga leping enne lapse järgmist tunniplaanijärgset treeningut.
Ilma kehtiva lepinguta laps trennides osaleda ei saa. Lepingu sõlmimine toimub lapsevanema poolt VEMI andmebaasis kasutajaks registreerumise käigus. VEMI on huvialakoolide ja spordiklubidele mõeldud infohaldussüsteem.

Palume iga Sparta Spordikooliga liituva uue õpilase esindajal registreeruda VEMI kasutajaks. VEMI keskkonnas saab lapse esindaja sõlmida spordikooliga lepingu, jälgida infot saadud ja makstud arvete kohta ja lisada oma kontaktandmed.

VEMI keskkonnaga liitumise ja lepingu sõlmimise juhend (PDF)

Murdmaasuusatamise õppekava (PDF) Laskesuusatamise õppekava (PDF) Õppeleping (PDF) Spordikooli kodukord (PDF)

 

Treeningtasud:

Suusaalade kõikide õpperühmade treeningtasu 60€ kuus, ilma KOV (Tallinn) toetuseta 70€ kuus.

7-19aastastele Tallinna lastele, kelle rahvastikuregistri järgse elukoha kohaliku omavalitsuse (KOV) sporditegevuse toetuse saajaks on lapsevanem kinnitanud Sparta Spordiseltsi ja kelle sporditegevust toetab KOV Sparta Spordiseltsi kaudu, kehtivad madalamad õppemaksud. Tallinna linna spordiklubi määramiseks sisene siit.

Spordiklubi kinnitamise juhend (PDF)