Rühmatreeningute tunniplaan - vali sobiv trenn, broneeri ja tule teeme koos trenni!

Prinditav tunniplaan!

Kui trennide vahel on raske valida või tahaksid midagi uut proovida, siis tutvu rühmatreeningute kirjeldustega! Lisatud ka tutvustavad videod.

Treeningud oleme jaganud vastavalt iseloomule eri värvi tabidele. Kliki tabil ja vaata, mida me pakume - valik on suur ja kindlasti leiad omale sobiliku trenni!

 
19. nov
Esmaspäev
20. nov
Teisipäev
21. nov
Kolmapäev
22. nov
Neljapäev
23. nov
Reede
24. nov
Laupäev
25. nov
Pühapäev
700
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Pilates
11:00 - 11:55
Pilates
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
TBA
11:00 - 11:45
TBA
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
VinjasaFlow
12:00 - 12:55
VinjasaFlow
Treener: külalistreener
Saal: Väike saal
CrossCore
12:00 - 12:55
CrossCore
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
PowerPlate
12:00 - 12:45
PowerPlate
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Sangpomm
13:00 - 13:30
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
CoreExpress
13:00 - 13:45
CoreExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Sanofi PowerPlate
13:30 - 14:00
Sanofi PowerPlate
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Sparta Cheerleaders
16:30 - 17:25
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
EasySpinn
17:30 - 18:15
EasySpinn
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
PumpFX
17:30 - 18:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Sangpomm
17:45 - 18:15
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
YOGAFUNC
18:00 - 18:55
YOGAFUNC
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 1
Suusagrupi treening
18:00 - 20:00
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CrossCore
18:30 - 19:25
CrossCore
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
SpinnUpHill
18:30 - 19:25
SpinnUpHill
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
PowerPlate ringtreening
18:45 - 19:30
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
SeljaEri
19:00 - 19:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CoreBalance
09:00 - 09:55
CoreBalance
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
BallFit
11:00 - 11:55
BallFit
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
bodyART
12:00 - 12:55
bodyART
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
16:00 - 16:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Vanakooli Hip-Hop
16:00 - 16:55
Vanakooli Hip-Hop
Treener: Jüri Järv
Saal: Väike saal
Võrkpalli treening
16:30 - 18:00
Võrkpalli treening
Treener:
Saal: Võrkpall
POUND
17:00 - 17:55
POUND
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Noorte ShowDance II
17:00 - 17:55
Noorte ShowDance II
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
CoreFit
18:00 - 18:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
18:00 - 18:55
IntervallSpinn
Treener: Raul Olle
Saal: Rattasaal
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Jõusaali ABC
19:00 - 19:55
Jõusaali ABC
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
IntervallVentti
19:00 - 19:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
20:00 - 20:55
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC EASY
21:00 - 21:45
YOGAFUNC EASY
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
09:00 - 09:55
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Eakate treening
10:00 - 10:55
Eakate treening
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
CoreBalance
11:00 - 11:55
CoreBalance
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
CrossCore
11:00 - 11:55
CrossCore
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Step/Abs
11:00 - 11:55
Step/Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
IntervallVentti
16:00 - 16:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
PumpFX
17:00 - 17:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Pirita Purjelauakool
17:00 - 17:55
Pirita Purjelauakool
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PILATESFUNC
17:30 - 18:25
PILATESFUNC
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
EasySpinn
18:00 - 18:55
EasySpinn
Treener: Tiina Mikk
Saal: Rattasaal
Strong by Zumba
18:00 - 18:55
Strong by Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Broneeritud 18:00-18:55
18:00 - 18:30
Broneeritud 18:00-18:55
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
VinyasaFlow
18:30 - 19:25
VinyasaFlow
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
POUND
19:00 - 19:55
POUND
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:15 - 20:10
IntervallSpinn
Treener:
Saal: Rattasaal
TBA
19:30 - 20:25
TBA
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
PowerBall
20:00 - 20:55
PowerBall
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
20:15 - 20:45
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
BallFit
09:00 - 09:55
BallFit
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YOGAFUNC
10:30 - 11:25
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Sangpomm
11:30 - 12:00
Sangpomm
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Raul Olle
Saal: Rattasaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
BodyIntervall
17:00 - 17:55
BodyIntervall
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Väike saal
Sangpomm
17:30 - 18:00
Sangpomm
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
Step/Abs
18:00 - 18:55
Step/Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Zumba
18:00 - 18:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
IntervallMaratonSpinn
18:00 - 19:15
IntervallMaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 1
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
YOGAFUNC
19:00 - 19:55
YOGAFUNC
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
PumpFX
19:00 - 19:55
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
IntervallVentti
20:00 - 20:55
IntervallVentti
Treener: Reigo Jörsi
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:20
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
PumpFX
10:30 - 11:25
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Ingrid Koort
Saal: Väike saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Ingrid Koort
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
POUND
13:00 - 13:55
POUND
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
16:00 - 16:55
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Sparta Cheerleaders
17:00 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
SilentSpinn
17:30 - 18:30
SilentSpinn
Treener:
Saal: Rattasaal
Võrkpalli treening
18:00 - 19:30
Võrkpalli treening
Treener:
Saal: Võrkpall
Reggaeton
19:00 - 19:30
Reggaeton
Treener: külalistreener
Saal: Suur saal
SilentAeroobika
19:30 - 20:45
SilentAeroobika
Treener:
Saal: Suur saal
VinyasaFlow
10:00 - 10:55
VinyasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
MaratonSpinn
10:30 - 12:00
MaratonSpinn
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
POUND
11:00 - 11:55
POUND
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
11:00 - 11:55
CrossCore ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
Suusagrupi treening
11:00 - 13:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Broneeritud
12:00 - 14:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Jõusaal 2
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
TBA
13:00 - 13:45
TBA
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
PILATESFUNC
14:00 - 14:55
PILATESFUNC
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Broneeritud 21CC
11:00 - 12:30
Broneeritud 21CC
Treener:
Saal: Rattasaal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
AbsExpress
13:00 - 13:25
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
13:30 - 14:25
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
deepWORK
17:00 - 17:55
deepWORK
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Pilates
18:00 - 18:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
PumpFX
18:00 - 18:55
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Suur saal
DynamicStreching
19:05 - 20:00
DynamicStreching
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TBA
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinjasaFlow
Treener külalistreener
Saal Väike saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Külalistreener Katrin Rebane.
Broneerimine lõpetatud
CrossCore
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sanofi PowerPlate
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 13:30 - 14:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EasySpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 17:30 - 18:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 17:45 - 18:15
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening edasijõudnutele. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening algajatele/nõrgemale grupile. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine Hiiu kergliiklusteel (algusega Tähetorni parklast) paaristõukelised sõiduviisid
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SpinnUpHill
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 18:45 - 19:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreBalance
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BallFit
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Vanakooli Hip-Hop
Treener Jüri Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte ShowDance II
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Raul Olle
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks/matk Nõmme suunal ja tagasi + harjutused. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC EASY
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 20.11.2018
Aeg 21:00 - 21:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Eakate treening
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 60
Vabad kohad 60

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CoreBalance
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 10

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Step/Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 4

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sanofi PowerPlate
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Noorte Showdance I
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Noorte Showdance II
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Pirita Purjelauakool
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PILATESFUNC
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 17

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 9
Vabad kohad 2
Info: Enne treeningut on soovitav teha jõusaali kardioalas 10-15 minutiline soojendus.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
EasySpinn
Treener Tiina Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 34

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Strong by Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Broneeritud 18:00-18:55
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 18:00 - 18:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
VinyasaFlow
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad

Lisa ennast ootejärjekorda ning me anname Sulle kohe sms-siga Sinu telefoni numbrile teada kui koht vabaneb. Kui Sa ei saa tulla, siis palun anna järgmisele võimalus ja tühista! Täname.
E-post: *
Telefon: *
POUND
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinn
Treener
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 19:15 - 20:10
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
TBA
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 17

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerBall
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.11.2018
Aeg 20:15 - 20:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
BallFit
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 35

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sangpomm
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 7
Vabad kohad 5

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinn
Treener Raul Olle
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
BodyIntervall
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Väike saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 17

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sangpomm
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 17:30 - 18:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 7
Vabad kohad 6

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Step/Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 8
Info: Enne treeningut on soovitav teha jõusaali kardioalas 10-15 minutiline soojendus.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallMaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 31

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 1
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 29
Info: Jooksutreening Järve metsas uuele grupile. Algusega Spartast.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 29
Info: Jooksutreening Järve metsas. Algusega Spartast.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad

Lisa ennast ootejärjekorda ning me anname Sulle kohe sms-siga Sinu telefoni numbrile teada kui koht vabaneb. Kui Sa ei saa tulla, siis palun anna järgmisele võimalus ja tühista! Täname.
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal Suur saal
Kuupäev 22.11.2018
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Eakate treening
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 60
Vabad kohad 60

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SeljaEri
Treener Ingrid Koort
Saal Väike saal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Ingrid Koort
Saal Väike saal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 1

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
POUND
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 13:00 - 13:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SilentSpinn
Treener
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 22
Info: Sünnipäeva eritreening juhtmeteta kõrvaklappidega. Treening on kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Võrkpalli treening
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 16
Vabad kohad 16

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Reggaeton
Treener külalistreener
Saal Suur saal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 19:00 - 19:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 27
Info: Külalistreener Hansel Rivero! Üritus kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SilentAeroobika
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 23.11.2018
Aeg 19:30 - 20:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 24
Info: Sünnipäeva eritreening juhtmeteta kõrvaklappidega. Kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
VinyasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 24.11.2018
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 24.11.2018
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Algusega velodroomilt. Matkame mööda Pirita jõekallast.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MaratonSpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.11.2018
Aeg 10:30 - 12:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 34

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
POUND
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 24.11.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.11.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 4

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 24.11.2018
Aeg 11:00 - 13:30
Kestvus 150 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Suusaimitatsioon Valgehobusemäel. Astesamm imitatsioon suusaradadel.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Broneeritud
Treener
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 24.11.2018
Aeg 12:00 - 14:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 24.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
TBA
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 24.11.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PILATESFUNC
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 24.11.2018
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Broneeritud 21CC
Treener
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.11.2018
Aeg 11:00 - 12:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 25.11.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 25.11.2018
Aeg 13:00 - 13:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 25.11.2018
Aeg 13:30 - 14:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
deepWORK
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 25.11.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 25.11.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 25.11.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.11.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Suur saal
Kuupäev 25.11.2018
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
DynamicStreching
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 25.11.2018
Aeg 19:05 - 20:00
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *