Rühmatreeningute tunniplaan - vali sobiv trenn, broneeri ja tule, teeme koos trenni!

Prinditav tunniplaan!

Kui trennide vahel on raske valida või tahaksid midagi uut proovida, siis tutvu rühmatreeningute kirjeldustega! Lisatud ka tutvustavad videod.

Treeningud oleme jaganud vastavalt iseloomule eri värvi tabidele. Kliki tabil ja vaata, mida me pakume - valik on suur ja kindlasti leiad omale sobiliku trenni!
Nüüd saad broneeritud trenni ka kohe oma kalendrisse lisada!

 
26. veeb
Esmaspäev
27. veeb
Teisipäev
28. veeb
Kolmapäev
29. veeb
Neljapäev
01. mär
Reede
02. mär
Laupäev
03. mär
Pühapäev
700
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Kristel Moorus
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 11:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
YogaFunc
11:00 - 11:55
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
KST
12:00 - 12:55
KST
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
Sparta Skill
12:00 - 12:55
Sparta Skill
Treener: Eiko Toom
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Indrek Otsus
Saal: Jõusaal 2
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: külalistreener
Saal:
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Jõusaali ABC
17:30 - 18:30
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
ÜKE
18:00 - 19:00
ÜKE
Treener: Reigo Adamson
Saal: Jõusaal 2
SeljaEri
18:00 - 18:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Signe Vent
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
CoreFit
19:00 - 19:55
CoreFit
Treener: Signe Vent
Saal:
Step&Abs
11:00 - 11:55
Step&Abs
Treener:
Saal:
bodyArt
11:00 - 11:55
bodyArt
Treener: Signe Vent
Saal:
Spinning
12:00 - 12:55
Spinning
Treener: Margus Mikk
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Siim Kelner
Saal: Jõusaal 2
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
Spinning
17:30 - 18:25
Spinning
Treener: Signe Vent
Saal:
Poks
17:30 - 18:30
Poks
Treener: Arman Nahapetjan
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:15
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
FunctionalBody
18:00 - 18:55
FunctionalBody
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
IntervallVentti
19:00 - 19:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal:
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
YogaFunc
07:30 - 08:20
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Kristel Moorus
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Moorus
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Indrek Otsus
Saal: Jõusaal 2
IntervallVentti
16:00 - 16:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
KST
17:00 - 17:55
KST
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
Pilates
17:30 - 18:25
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Jõusaali ABC
17:30 - 18:30
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
ÜKE
18:00 - 19:00
ÜKE
Treener: Reigo Adamson
Saal: Jõusaal 2
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
YogaFunc
18:30 - 19:25
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
Kalisteenika
19:00 - 20:30
Kalisteenika
Treener: Kaspar Kallas
Saal: Jõusaal 2
PowerBall
19:00 - 19:55
PowerBall
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta Pump
07:30 - 08:15
Sparta Pump
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 11:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Signe Vent
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Siim Kelner
Saal: Jõusaal 2
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Signe Vent
Saal:
Jooksugrupi treening
17:30 - 19:00
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
Poks
17:30 - 18:30
Poks
Treener: Arman Nahapetjan
Saal:
Step&Abs
18:00 - 18:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
YogaFunc
18:00 - 18:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
MaratonSpinn
18:00 - 19:15
MaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal:
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
IntervallVentti
20:00 - 20:55
IntervallVentti
Treener: Reigo Jörsi
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal:
Kalisteenika
17:30 - 19:00
Kalisteenika
Treener: Kaspar Kallas
Saal: Jõusaal 2
Tõstmine
18:00 - 19:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
Yin jooga
10:00 - 10:55
Yin jooga
Treener: Piret Roosileht
Saal:
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
MaratonSpinn
11:00 - 12:30
MaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal:
KST
12:00 - 12:55
KST
Treener: Signe Vent
Saal:
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Pilates
17:00 - 17:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
Dünaamiline venitus
19:00 - 19:55
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal:
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
Eakate treening
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Skill
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte jõusaalitreening
Treener Indrek Otsus
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Zumba
Treener külalistreener
Saal
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treener Maiu Väli.
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
ÜKE
Treener Reigo Adamson
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järvel: lõigud ja jooksu-hüppeharjutused. Soojendusjooksu algus kell 18.00 Spartast. Soojendusvõimlemise algus kell 18:20 Järve metsa sillal.
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 26.02.2024
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step&Abs
Treener
Saal
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Treeningut ei toimu!
Vabad kohad puuduvad
bodyArt
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Spinning
Treener Margus Mikk
Saal
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte jõusaalitreening
Treener Siim Kelner
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Spinning
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Poks
Treener Arman Nahapetjan
Saal
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järvel: fartlek ja harjutused (jõukohane kõigile, kergema koormusega kui esmaspäevane trenn). Soojendusvõimlemise algus kell 18:15 Järve metsa sillal.
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Suusatamine, algusega Trummi suusasilla juurest
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks ja harjutused Järve kandis. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 27.02.2024
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte jõusaalitreening
Treener Indrek Otsus
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
ÜKE
Treener Reigo Adamson
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 8
Vabad kohad puuduvad
Kalisteenika
Treener Kaspar Kallas
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerBall
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 28.02.2024
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 6

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Noorte jõusaalitreening
Treener Siim Kelner
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
TotalBody
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 18:00 Järve metsa sillal.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Poks
Treener Arman Nahapetjan
Saal
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 25
Vabad kohad 23

Sisesta sooduskood:
Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 29
Vabad kohad 7

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal
Kuupäev 29.02.2024
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 01.03.2024
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 01.03.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 01.03.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 01.03.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 01.03.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 9

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 01.03.2024
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kalisteenika
Treener Kaspar Kallas
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 01.03.2024
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Sisesta sooduskood:
Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 01.03.2024
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 8
Vabad kohad 6

Sisesta sooduskood:
Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Yin jooga
Treener Piret Roosileht
Saal
Kuupäev 02.03.2024
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 02.03.2024
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal
Kuupäev 02.03.2024
Aeg 11:00 - 12:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 29
Vabad kohad 24

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
KST
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 02.03.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 03.03.2024
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 03.03.2024
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 03.03.2024
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 03.03.2024
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 03.03.2024
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *