Rühmatreeningute tunniplaan - vali sobiv trenn, broneeri ja tule teeme koos trenni!

Prinditav tunniplaan!

Kui trennide vahel on raske valida või tahaksid midagi uut proovida, siis tutvu rühmatreeningute kirjeldustega! Lisatud ka tutvustavad videod.

Treeningud oleme jaganud vastavalt iseloomule eri värvi tabidele. Kliki tabil ja vaata, mida me pakume - valik on suur ja kindlasti leiad omale sobiliku trenni!
Nüüd saad broneeritud trenni ka kohe oma kalendrisse lisada!

 
15. apr
Esmaspäev
16. apr
Teisipäev
17. apr
Kolmapäev
18. apr
Neljapäev
19. apr
Reede
20. apr
Laupäev
21. apr
Pühapäev
700
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
KST
11:00 - 11:45
KST
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Pilates
11:00 - 11:55
Pilates
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
VinjasaFlow
12:00 - 12:55
VinjasaFlow
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
CrossCore
12:00 - 12:55
CrossCore
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
HIIT
13:00 - 13:30
HIIT
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Sanofi PowerPlate
13:30 - 14:00
Sanofi PowerPlate
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
EasySpinn
17:30 - 18:15
EasySpinn
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
PumpFX
17:30 - 18:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Sangpomm
17:45 - 18:15
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
YOGAFUNC
18:00 - 18:55
YOGAFUNC
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
SpinnUpHill
18:30 - 19:25
SpinnUpHill
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
CrossCore
18:30 - 19:25
CrossCore
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
SeljaEri
19:00 - 19:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Dünaamiline venitus
19:30 - 20:15
Dünaamiline venitus
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Broneeritud
07:00 - 08:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Rattasaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
SeljaEri
09:00 - 09:55
SeljaEri
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Step
11:00 - 11:55
Step
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
bodyART
12:00 - 12:55
bodyART
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Spordikooli jõusaali ABC (P)
15:45 - 16:45
Spordikooli jõusaali ABC (P)
Treener: Raigo Kuusnõmm
Saal: Jõusaal 3
PumpFX
16:00 - 16:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Võrkpalli treening
16:30 - 18:00
Võrkpalli treening
Treener: Rando Soome
Saal: Võrkpall
Levadia/Sparta cheerleaders
16:30 - 17:55
Levadia/Sparta cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
POUND
17:00 - 17:55
POUND
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Reggaeton
18:00 - 18:55
Reggaeton
Treener: Hansel Rivero
Saal: Suur saal
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
18:00 - 18:55
IntervallSpinn
Treener: Raul Olle
Saal: Rattasaal
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Paul Kesa
Saal: Välitreening 3
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 1
Maijooksu grupp
18:00 - 19:30
Maijooksu grupp
Treener:
Saal: Välitreening 2
IntervallVentti
19:00 - 19:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Jõusaali ABC
19:00 - 19:55
Jõusaali ABC
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
20:00 - 20:55
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Dünaamiline venitus
21:00 - 21:45
Dünaamiline venitus
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
10:00 - 10:55
Eakate treening
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
Step/Abs
11:00 - 11:55
Step/Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
HIIT
11:30 - 12:00
HIIT
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
IntervallVentti
16:00 - 16:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
Pirita Purjelauakool
17:00 - 17:55
Pirita Purjelauakool
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
17:00 - 17:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
PILATESFUNC
17:30 - 18:25
PILATESFUNC
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Broneeritud 18:00-18:55
18:00 - 18:55
Broneeritud 18:00-18:55
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 3
Strong by Zumba
18:00 - 18:55
Strong by Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Enn Leet
Saal: Jõusaal
YOGAFUNC
18:30 - 19:25
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal 2
KereEri
19:00 - 19:55
KereEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:15 - 20:10
IntervallSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
Dünaamiline venitus
20:00 - 20:45
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
PowerBall
20:00 - 20:55
PowerBall
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
20:15 - 20:45
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
BallFit
09:00 - 09:55
BallFit
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YOGAFUNC
10:30 - 11:25
YOGAFUNC
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Reggaeton
11:00 - 11:55
Reggaeton
Treener: Hansel Rivero
Saal: Suur saal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Raul Olle
Saal: Rattasaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Spordikooli jõusaali ABC (T)
15:45 - 16:45
Spordikooli jõusaali ABC (T)
Treener: Raigo Kuusnõmm
Saal: Jõusaal 3
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
BodyIntervall
17:00 - 17:55
BodyIntervall
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Sangpomm
17:30 - 18:00
Sangpomm
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Rattagrupi treeninig
18:00 - 20:00
Rattagrupi treeninig
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 3
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 1
Step/Abs
18:00 - 18:55
Step/Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Zumba
18:00 - 18:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
IntervallMaratonSpinn
18:00 - 19:15
IntervallMaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
PumpFX
19:00 - 19:55
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
19:00 - 19:55
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
HIIT
19:15 - 19:45
HIIT
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
IntervallVentti
20:00 - 20:55
IntervallVentti
Treener: Reigo Jörsi
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
10:30 - 11:25
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal 2
CrossCore
12:00 - 12:55
CrossCore
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
Sparta Cheerleaders/Noorte Showtants
13:00 - 14:30
Sparta Cheerleaders/Noorte Showtants
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
VinyasaFlow
10:00 - 10:55
VinyasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener: Paul Kesa
Saal: Välitreening 3
MaratonSpinn
10:30 - 12:00
MaratonSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
POUND
11:00 - 11:55
POUND
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
11:00 - 11:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
KST
13:00 - 13:45
KST
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
PILATES
14:00 - 14:55
PILATES
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
AbsExpress
13:00 - 13:25
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
13:30 - 14:25
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
deepWORK
17:00 - 17:55
deepWORK
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
PumpFX
18:00 - 18:55
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Pilates
18:00 - 18:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Dünaamiline venitus
19:05 - 20:00
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinjasaFlow
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
HIIT
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sanofi PowerPlate
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 13:30 - 14:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance II
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EasySpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 17:30 - 18:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 17:45 - 18:15
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks Järve metsas, jõuharjutused ja pallimäng Spartas
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SpinnUpHill
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad puuduvad
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 19:30 - 20:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.04.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 07:00 - 08:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Spordikooli jõusaali ABC (P)
Treener Raigo Kuusnõmm
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 15:45 - 16:45
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Poiste treening. Kerelihaste treening.
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening
Treener Rando Soome
Saal Võrkpall
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Levadia/Sparta cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 16:30 - 17:55
Kestvus 85 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Reggaeton
Treener Hansel Rivero
Saal Suur saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Raul Olle
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Paul Kesa
Saal Välitreening 3
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Sõidame Nõmme ja Harku radadel. Algusega Spartast. Maastikusõit.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Maijooksu grupp
Treener
Saal Välitreening 2
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: algusega Sparta spordiklubist
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 16.04.2019
Aeg 21:00 - 21:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step/Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
HIIT
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sanofi PowerPlate
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance II
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pirita Purjelauakool
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PILATESFUNC
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud 18:00-18:55
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Strong by Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Enne treeningut on soovitav teha jõusaali kardioalas 10-15 minutiline soojendus.
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KereEri
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 19:15 - 20:10
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 20:00 - 20:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerBall
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.04.2019
Aeg 20:15 - 20:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BallFit
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Reggaeton
Treener Hansel Rivero
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Raul Olle
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Spordikooli jõusaali ABC (T)
Treener Raigo Kuusnõmm
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 15:45 - 16:45
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tüdrukute treening.
Broneerimine lõpetatud
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BodyIntervall
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 17:30 - 18:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treeninig
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 3
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jõu tegemine tõusudel. Algusega Spartast. Maanteesõit.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 1
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas algajatele. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Step/Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallMaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Enne treeningut on soovitav teha jõusaali kardioalas 10-15 minutiline soojendus.
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
HIIT
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 19:15 - 19:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.04.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.04.2019
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 19.04.2019
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 19.04.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 19.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 19.04.2019
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad puuduvad
Sparta Cheerleaders/Noorte Showtants
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 19.04.2019
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.04.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinyasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 20.04.2019
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treening
Treener Paul Kesa
Saal Välitreening 3
Kuupäev 20.04.2019
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Sõidame Tuhalasse ja tagasi. Algusega Spartast. Maanteesõit.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MaratonSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.04.2019
Aeg 10:30 - 12:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 34

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
POUND
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 20.04.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.04.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 9

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 20.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
KST
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 20.04.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PILATES
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 20.04.2019
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20
Info: Erandkorras Pilates

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 21.04.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 21.04.2019
Aeg 13:00 - 13:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 21.04.2019
Aeg 13:30 - 14:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
deepWORK
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 21.04.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 21.04.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 21.04.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Suur saal
Kuupäev 21.04.2019
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.04.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 35

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 21.04.2019
Aeg 19:05 - 20:00
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *