POKS

POKS on poksil põhinev grupitreening, kus kasutatakse nii poksikotti kui ka erinevaid harjutusi paarilisega. Treening hõlmab endas erinevaid poksi elemente ning on kaasahaarava loomuga. Treening sobib kõikidele, kellel on poksi vastu huvi sõltumata varasemast kogemusest või treenitusastmest.

Broneeri trenni

Poksi baaskursus

Baaskursuse eesmärk on anda algajatele võimalikult põhjalik ülevaade poksi baastehnikast, ning et pärast kursuse läbimist saaksid nad omandatud oskuste ja teadmistega enesekindlalt liituda põhigrupiga.

Treeningud sobivad nii meestele kui naistele, kes soovivad tutvuda poksiga või on lühemat aega sellega tegelenud. Samuti neile kellel on soov saavutada parem füüsiline vorm õppides seejuures enesekaitset. Baaskursus sisaldab ka täispaketi võimalusi ehk võimalus on külastada näiteks rühmatreeninguid ja jõusaali.

Baaskursusel võtame läbi:

  • Poksiseisaku
  • Jalgade töö
  • Löögitehnika
  • Kaitsetehnika
  • Paaris- ja kotitöö
  • Üldkehaline ettevalmistus

Treenerid: Arman Nahapetjan, Mikk Pärnaste ja Robert Kikas

Hetkel poksi baaskursust me ei paku.

 

Bujinkan

Bujinkan on iidne Jaapani võitluskunst , milles on võimalik oma keha tundma õppida huvitavate nurkade alt.

Tundides õpitakse kukkuma ja veerema nii, nagu seda peaks tegema õues, samuti vastast heitma, löökide eest ära liikuma ja vajadusel ka vastu lööma. Õpitakse tundma ka keha loomuliku liikumise mehaanikat, närvipunkte, lukke ja palju muud olulist.

Tundides kasutatakse väga palju traditsioonilisi Jaapani relvi (dojos on lubatud ainult puust ja/või pehmed relvad), et leida väljapääs ka olukordades, kus vastasel või endal on midagi analoogset kasutada. Kasutusel on eri pikkustega kepid, noad, mõõgad, nöörid, odad, heiterelvad ja palju muud.

Bujinkan sobib iga vanuses huvilistele, nii meestele kui ka naistele, nende kehalisest ettevalmistusest sõltumata.