Liikmete kogemusi

Sportlik rokkar Tanel Padar: muusikat saab teha igal pool, trenni mitte (2)

22.05.13 kell 11.07

Spartas treeniv rokkar Tanel Padar kinnitab oma kogemustele toetudes, et hea füüsiline vorm tagab ka laval esinedes mõnusa tunde ja enesekindluse.

Mari Hermanni Tuhkatriinumuinasjutt: kaotatud 32 kilo ja võidetud enesekindlus! (7)

30.04.13 kell 12.11

Sparta liige Mari Hermann teab kogemustest, et üks päev halba söömist ei tee sind veel paksuks ning üks trenn saledaks. Ta on seitsme aastaga kaotanud kehakaalust 32 kilo ning kinnitab täna, et on lõpuks ometi saanud sõbraks iseendaga.

Kerstin Kotkase suusadilemma: kas eelistada vaba või klassikalist stiili?

28.02.13 kell 11.34

Sparta liige Kerstin Kotkas katsetas Otepää radadel suusaässa Kein Einaste näpunäidete järgi, kuidas suuskadel edukamalt püsti püsida ning mida peaks teadma esimesi arglikke klassikasamme ette võttes.

Heiki Nabi naudib Spartas oma abikaasa rühmatreeninguid

13.02.13 kell 14.49

Olümpiasangar Heiki Nabi lööb Spartas kaks kärbest korraga: rassib PumpFX-i tunnis oma abikaasa, bikiini fitnessi Eesti meistri Egle Eller-Nabi käe all ning valmistub Rio de Janeiro olümpiaks.

Vapper hindu Šiva ammutab Sparta treeneritelt suusanõu

07.02.13 kell 10.01

Kuidas sobivad omavahel kokku suusatamine ja üks vapper hindu? "Suurepäraselt," kinnitab Sparta suusatreenerite käe all ala nippe õppiv Indiast pärit rõõmsameelne Sivalingam Arunachalam ehk - nagu ta ise ütleb - lihtsalt Šiva.

Indrek Sei tahab jõusaalis parandada oma elukvaliteeti

17.01.13 kell 14.33

Endine tippujuja Indrek Sei  on valmis uueks väljakutseks. Ta alustas oma vennatütre, personaaltreeneri Thea Sei näpunäidete järgi Spartas jõusaalitreeninguid.

Kairit Tuhkanen muudab Sparta abil elustiili sportlikumaks

07.06.12 kell 14.38

Laulja ja jumestuskunstinik Kairit Tuhkanen, keda tuntakse ka Niki nime all, on otsustanud meie treeneri Egle Eller-Nabi abil elus ette keerata uue, sportliku lehekülje.