Liikmete kogemusi

Heiki Nabi naudib Spartas oma abikaasa rühmatreeninguid

13.02.13 kell 14.49

Olümpiasangar Heiki Nabi lööb Spartas kaks kärbest korraga: rassib PumpFX-i tunnis oma abikaasa, bikiini fitnessi Eesti meistri Egle Eller-Nabi käe all ning valmistub Rio de Janeiro olümpiaks.

Vapper hindu Šiva ammutab Sparta treeneritelt suusanõu

07.02.13 kell 10.01

Kuidas sobivad omavahel kokku suusatamine ja üks vapper hindu? "Suurepäraselt," kinnitab Sparta suusatreenerite käe all ala nippe õppiv Indiast pärit rõõmsameelne Sivalingam Arunachalam ehk - nagu ta ise ütleb - lihtsalt Šiva.

Indrek Sei tahab jõusaalis parandada oma elukvaliteeti

17.01.13 kell 14.33

Endine tippujuja Indrek Sei  on valmis uueks väljakutseks. Ta alustas oma vennatütre, personaaltreeneri Thea Sei näpunäidete järgi Spartas jõusaalitreeninguid.

Kairit Tuhkanen muudab Sparta abil elustiili sportlikumaks

07.06.12 kell 14.38

Laulja ja jumestuskunstinik Kairit Tuhkanen, keda tuntakse ka Niki nime all, on otsustanud meie treeneri Egle Eller-Nabi abil elus ette keerata uue, sportliku lehekülje.

Martin Mägi aus ülestunnistus: miks ma austan roosasid hantleid? (2)

31.05.12 kell 10.46

Meie liige Martin Mägi viskas eelarvamused nurka ning läks koos oma naisega Indrek Verro juhitud PumpFX-i tundi. Mida tõsine jõusaalihai Martin Mägi elu esimeses "roosade hantlite tunnis" üle elas? Loe Martini lustakat reportaaži.

Kristjan Kasearu ammutab Spartast head enesetunnet

03.05.12 kell 12.15

Spartas treeniv laulja Kristjan Kasearu käib jõusaalis hea enesetunde saavutamiseks ja akude laadimiseks. "Põhiline, et fun ära ei kaoks," ütleb ta.

Krossiässad Juss Laansoo ja Heido Havam tsementeerivad vormi Spartas

10.04.12 kell 12.03

MM-i karussellis kaasa lööva krossitiimi AKR KTM Racing Teami liikmed Juss Laansoo ning Heido Havam tsementeerivad oma vormi Sparta jõusaalis rauda tõstes.